Prijava

Pakao juga - genije koji se piša po jugu a dupe bi dao za sever

Хехех, Шоми, само је можда Крушевац мање познат од Лознице :)

Kelte, ja da sam moderatoram, pa... pa... jooooj

nemoj mnogo da se cimas paklice, opusti grlo, gagovaces se.

Iskreno da vam kažem evo ja sada ovde iskreno. Jedva čekam da se otcepi Vojvodina pa da joj se Mačva priključi, da budu 4 srca junačka, Srem, Banat, Bačka i Mačva. A Partizan bi naravno igrao u Zemunelu i bio bi naš klub. Glavni grad Senta i da živimo ko u cara.

Е, а везано за наслов - може ли се рачунати Власотинце, Трстеник, Александровац, Ћићевац и сл. полусела у градове, или не?

Pojate zasluzuje da bude grad pre svih drugih

što se ti iz Jadra pržiš na to šta će Mačva duradi?

glob glob glob glob glob glob

Au sunce ti, ima tema o Pojatu (Pojatama, ne znam kako se kaže)! Amaaaaan! A u pm i Pojate i Kruševac i Ćićevac, selim se odavde pod odma'!

glob glob fljljljlj glob glob glob

ALOOOOOOOOOOOO BREEEEEEEEEEEEE

Био сам у Будви равно 14 пута.
Јел може неко да ми каже јел то град или није?
Да знам какве критеријуме да узимам кад будем сутра био у ситуацији

Zaključismo, tj. edukova nas aleksandarkg da je varoš Budva, te da su jedini gradovi u CG Podgorica i Cetinje, i to oba prinudno. Dakle, Budva nije grad, kao što ni Ćićevac, Varvarin ili Vlasotince nisu gradovi!

No, ja ti to ne bih preporučila da pričaš kad odeš 15. put, jer pretpostavljam da može biti zaje*ano

Nista nije grad sto nema tvrdjavu!
Smederevo ehehehe

Je li, Rasni, Kš ima samo pola tvrđave, se računamo mi? lol

Dilane, 'fala, kad ti to kažeš sve sam hepi!

A ja sam vazda Onogošt, da ne kažem Nikišić, računala u grad, kad ono nije... Jeb'ga

Само три града која сам навео немају болницу, а не пола, кало је неко раније рекао.
Много се свађате и много сте скренули с теме.
Како ми нико није конкретно помогао, сам доносим закључак: ГРАД ЈЕ МЕСТО У КОЈЕМ МАЊЕ ОД 5% СТАНОВНИШТВА ЖИВИ ОД ПОЉОПРИВРЕДЕ, А У ИСТО ВРИЈЕМЕ СВИ ГРАЂАНИ ИМАЈУ ОНО ШТО ЈЕ НЕОПХОДНО ЗА ЖИВОТ, ПА И ЈОШ ПОНЕШТО.
Толико од мене.

Auuuu! Jugoslovene, ipak ja ispadoh u pravu po tebi? Pametno, pametno!

Verovatno da si u pravu. Ja sam Nikšić, Berane, Bar, Budvu, Bijelo Polje uvek smatrala gradovima. Kakva je to CG bez krvavoga Onogošta!!!??? Ili bez Bijelog Polja! Besmislice!

e pitanje je kotor koji obuhvata grbalj u opstini onda 50 posto zivi od poljoprivrede, ali kotor kao kotor niko ne zivi od poljoprivrede