Prijava

ГРАД ЈЕ МЕСТО У КОЈЕМ МАЊЕ ОД 5% СТАНОВНИШТВА ЖИВИ ОД ПОЉОПРИВРЕДЕ

kod nas i u selima niko ne živi od poljoprivrede

Daj bre! Crna Gora i poljoprivreda, ljudi moji!

Pa i Kruševac kad bi tako gledao, Jasika se računa u naselje, a u stvari je selo, jer im je trebalo da grad ima 100k stanovnika da bi bio grad! I Kotor je grad! Možda je pravilnije računati prema veličini i broju stanovnika zemlje šta je grad, nego prema ovom mom kriterijumu, ali znam da se tako učilo iz geografije, pa rekoh da napišem ovde!

Zašto mi prepravljaš postove kelte

У праву је директор.
Спада на крају најпаметнија. Е сад ја сам рекао град, а не околна села. Грбаљ је сам по себи некако полу град, па има тим у првој лиги човече.

Grad je mesto gde salon namestaja radi nedeljom u 7 uvece.

Mogu misliti kakva vam je prva liga!

Jugoslovene, ja vazda pametnica bila, šta se čudiš :)

Realno, Direktor je u pravu, zar na Balkanu neko uspeva da živi od poljoprivrede?

Не знам јел се званично зове Грбаљ или Радановићи, али пола привреде ЦГ оданде долази.

Ček, ček, imate selo kome ni sami ime ne znate! U jbt!

Немо да се чудиш слободно. Прва лига нам је на нивоу српске треће, не знам је ли неки тим прошао друго коло европских такмичења.

Ti si paninarov dupli

Crna Gora oduvek čudna zemlja bila... Vi ste ljudi potpuno blesavi.

A i naša nije neka liga. Nije da se razumem u fudbal, ali ako te teši, i naša nije nešto. Ni prva, ni druga ni treća.

I, kako se zove selo: Grbalj ili Radanovići?

spada zašto ne okačiš svoju sliku u Fotografijama vukajlijaša, to je ovde običaj

Šta kenja ova spada, selo je Grbalj, koji se dijeli na 10 naselja, ne mogu ih nabrajat sada. Ne znam kako prva liga u fudbalu odredjuje osobinu te zemlje.

Nisam ni znala da postoji tako nešto. Ajde evo, čim nađem pogodnu sliku, obesiću je :)

По задњи пут, нисам дупли јебо те дупли.
Јесте ЦГ чудна земља, а чудан и народ.
Зна, да није ни ваша лига нешто, навијам за Партизан па пратим.
Село потражи на википедији, нисам сигуран али мислим да су Радановићи.

Шека
Grad je naselje sa brojem stanovnika srazmjernim sa brojem stanovnika te države.

cisto da spada ne ispadne neki genije

навијам за Партизан

Ovo fundamentalno menja moje mišljenje o tebi. Pa gde si prijatelju, druže, matori, kako plusevi, ima li žena?

Ne nerviraj se za dupli!
Ako zaista nisi, kao što kažeš, onda je ljudima prosto čudno što pišeš dobre definicije i nisi sramežljiv. Ako jesi, onda bar kaži da znamo ko nas sve je*ava u zdrav um!

Što se naroda tiče, ni kod nas narod ništa bolji nije! Svi su Balkanci čudni na svoj način!