Шта се може назвати градом?

  1. meni se najviše dopalo vlasotince od svih gradova u srbiji.čista ona vlasina u pičku materinu, ostalo sve nešto strokavo nikakvo.Nije loš ni sremski karlovci ostalo sve selo do sela.

  2. Svi znaju koje mesto jeste grad a koje nije, a niko ne zna šta je u stvari grad. Osim što naravno svi znaju da nađu definiciju grada na nekoj Vikipediji. To je kao kad bi bilo pitanje: šta je ljubav. I onda bi verovatno u pravu onaj bio u pravu koji je naštrebao to iz neke knjige ili kopi pejst sa nekog sajta na koji se loži raja. Ne ložite se, pliz.

  3. beograd-selo, meka turbo folka i sivila.novi sad-uobraženi bezveznjakovići koji su umislili da su evropejci.zaječar-vlasi, crna magija, loši ljudi.čačak,užice, bajina bašta-bosančerosi,kruševac-seljačine koje ne priznaju da su južnjaci, govore da žive u centralnoj srbiji a pričaju ko radoš bajić, leskovac-džiberi, sombor-pajseri,jagodina-ćurani,...ništa normalno kako god da okreneš.

  4. To vam je kad padaju ledene kocke sa neba, pada kiša i onda udari grad.
    Imaju protivgradne rakete, pa to pucaju i onda ne bude grada.

    Nezgodan je grad, zna da uništi auta, plastenike, staklenike, dosta štete nanese.
    Zato ja imam garažu.

    Znaju biti male kockice, ali znaju i velike, ko golf ili teniske loptice, znaju i ubiti čovjeka.
    Evo, ovako izgleda
    http://www.blic.rs/data/images/2013-05-25/344774_dscf4257_ff.jpg?ver=1390226384

  5. beograd-selo, meka turbo folka i sivila.novi sad-uobraženi bezveznjakovići koji su umislili da su evropejci.zaječar-vlasi, crna magija, loši ljudi.čačak,užice, bajina bašta-bosančerosi,kruševac-seljačine koje ne priznaju da su južnjaci, govore da žive u centralnoj srbiji a pričaju ko radoš bajić, leskovac-džiberi, sombor-pajseri,jagodina-ćurani,...ništa normalno kako god da okreneš.

    Nadam se da troluješ. Ako ne, želim ti da se u sledećoj reinkarnaciji ovaplotiš u Medveđi.

  6. Da l' je moguće da se još niste skinuli s ove teme?

  7. gomila malogradjancina koja se utrkuje da ovde na temi dokaze kako je njihovo mesto grad, a ne selo kojim slucajem

  8. Moje je mesto selo! Ja treba da idem odavde! I onako Truleks reče da pričam k'o Radoš Bajić :)

  9. @spadaschiavonesca, odakle si ti?

  10. U gradu preko 50% ljudi ne slusa narodnjake.

  11. Kukljin kod Kruševca, ako ti nešto znači, ako ti ne znači, jbg...

  12. Ti si mi komsinica!

  13. Ja sam iz Jasike!

  14. Ја сам из Читлука, јеси за какво купање на морави ових дана?

  15. @Rasni! Ako si ti iz Jasike, ja sam engleska kraljica!

    @Rizleyyy Imam tetku u Čitluku! Da se još i ne prezivaš Karajović preko toga!?

  16. @Rizleyyy Imam tetku u Čitluku! Da se još i ne prezivaš Karajović preko toga!?

    HAHAHAHAH

    @Rasni! Ako si ti iz Jasike, ja sam engleska kraljica!

    HAHHAHAHAH

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.