Геј вакцине

  1. чуле царе молим те ми реци колико имаш година

  2. Ko bude dosao na moja vrata da vakcinise mene, moju zenu ili moju decu ja cu ga ubiti. To je moja duznost kao muza, oca, muskarca

  3. Dovoljno da znam da su vakcine štetne.
    Tako je Maestro, eh, da je više takvih.

  4. Ubiću svakog ko uđe u moj dom da oduzima moju decu. To je moja dužnost kao oca, muža, Srbina i slobodnog građanina. Ali neću da ginemo samo mi domaćini i policajci i socijalni radnici. Oni na vrhu, koji su nas naterali da se ubijamo, isto moraju odgovarati.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.