NOVO! Takmičenje s hendikepom

  1. važno da si ti to zapazio, teraj se magarčino debela

  2. Kaće to normalno takmičenje biti, a ne ovo hendikepirano?

  3. кад скупимо паре за корнелијеву операцију исправљања кичменог стуба

  4. sto si takav cornelije, pa potrudili smo se...

  5. Kaće to normalno takmičenje biti, a ne ovo hendikepirano?

    Такмичење сасвим нормално. Могло је да буде хендикепирано, али се срећом Бушидо повукао из такмичења.

  6. Dakle, prijava više nema. Do sutra u 20.00 možete ocenjivati definicije linkovane u prvom postu, tada preuzimam skor i Celtovom metodom određujem pobednika.

  7. Jesam vec pobedio?

  8. kaće takmičenje u posterima?
    (može isto endikepirano da bude, da ne sme neka boja da bude na slici)

  9. кад не буде дозвољена црвена ти не ставиш ниједног политичара из спс?

  10. to bače
    legendo ispod fotki

  11. jel gotovooovo jesam pobjedio ako nisam da mi se obrisse defka fala

  12. Nadam se da nije kasno. I ne znam da li je ovo ispravan nacin prijave. Al... Ovo je osisana def bez slova A. http://vukajlija.com/e/710761

  13. Ispravan jeste ali kasno cirka 10 sati

  14. Такмичење сасвим нормално. Могло је да буде хендикепирано, али се срећом Бушидо повукао из такмичења.

    Stvarno ti nikada nije dosta. A lepo sam se povukao iz takmičenja jer si ga kontaminirao.

    Takmiči se i ne oftopikuj. Ljudima je dosta što moraju ravnopravno da se takmiče sa tobom, tj. osobom koja je na fizičkom furala duge gaće i ruski flaster , a napade epilepsije dobijala svaki put kada lopta poleti u njegovom pravcu. Ne moraju ovde da čitaju i tvoje paprikaš fore koje izvlačiš iz svoje činije za zob.

  15. pušido izgubio oštricu

  16. Jer si mi je godinama tupio dubokim grlom.

  17. sve to ne mijenja činjenicu da si spao na prepucavanja sa fenderom. sa danskog dečaka si spao na fendera, jbt.

  18. Stvarno ti nikada nije dosta. A lepo sam se povukao iz takmičenja jer si ga kontaminirao.

    Контаминираш ти, павијане, овај сајт откад си се регистровао. Имаш ти твоје друштваце нубара и правих умних богаља на овом сајту па га контаминирате својим ретардираним постовима и трипујете да сте лордови хумора. Непотребан си, стоко, и у виртуелном, и у реалном свету.

    БУШИДО
    ______________________________________
    __________B..O..O..N____________________
    _______O.........O...O___________________
    ____O.........O.......O___________________
    _N..O..O..B...........B___________________
    _O..........O.......O_____________________
    _O..........O...O________________________
    _B..O..O..N____________________________

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.