NOVO! Takmičenje s hendikepom

  1. Samo sam reko da nie bilo skoro, nisam mislio da tje ovako ispastee

  2. znaci nisi zadovoljan, krle?

  3. ja sam pitao da naprave takmicenje

    pito si i da se odabere ona nata ramonda pas dobio što i sad sa ovim takmičenjem

  4. Trazio si i da se odabere neki djurdjevdan il tako nesto

  5. Gasi takmicenje krle nije zadovoljan

  6. Paninaro, bićeš i ti moderator jednom, pa zavedi onda red, jebemmumiša, troluj, ne troluj, organizuj takmičenja, sedeljke, suđenja, banuj, odabiraj, ukoravaj...samo se, ako Boga znaš, i ZABAVLJAJ u tim prilikama, mnogo si mi se u poslednje vreme nešto udubio u sajt slenga. Na internetu. Brate.

  7. Jedan od modova mi je tetka. Na vama je da pogodite ko je u pitanju.

  8. Najbolje takmičenje do sad, oduševljen sam.
    Samo tako nastavite.

  9. Jedan od modova mi je tetka.

    Bruce?

  10. Ja nisam zadovoljan? Ne prichajte koeshtarie! Ja sam i te kako zadovoljan oveem takmičenjem. Jel može više defki da se napiše?

  11. Paninaro, bićeš i ti moderator jednom, pa zavedi onda red, jebemmumiša, troluj, ne troluj, organizuj takmičenja, sedeljke, suđenja, banuj, odabiraj, ukoravaj...samo se ako Boga znaš zabavljaj u tim prilikama, mnogo si mi se u poslednje vreme nešto udubio u sajt slenga. Na internetu. Brate.

    sto na mene od svih ovih ljudi ovdje?

  12. Krle Kaizenova pastorka poyy

  13. Bruce?

    Neću dati odgovor. Nek ostane tajna još neko vreme. Kad mi opet odaberu nešto, znaćete.

  14. Ja ne smem vise da te zajebavam da me ne banuju, zajebi spiku.

    Izvini krle! E jel ti reko neko da imas lepe okice?

  15. Daće bog za godinu dana kad opet bude godišnjica oslobođenja Beograda da se odabere Natalijina ramonda

  16. Pa, brate, dugo si već ovde, imaš staž i znaš kako idu stvari, ne kapiram što se kao relativni starosedeoc na sajtu bakćeš s ovim jebenim glupostima, realno...

  17. koju će titulu da ponese pobednik takmičenja
    HENDIKEP VINER?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.