Prijava

pozdravljam JTU
dobar predlog ko pređe određenu "bodovnu" granicu ...
dobrodošao na chat

I OGRANICENJEEEEEEEE

hehe, protivan, ocu i ja da ucestvujem ovde

Jesen je, kljucni period za preduzimanje novih mjera : hladno, dani se sve kraci, moral na nuli... Jos ako nam se ne bude dalo posjecivati sajt, kuda smo dospjeli?
Saglasan ogranicavanjem.

auuuuuuuu, al nam je cet postao popularan ovih dana. mora da je mnogo dobar cim se samo zbog njega uclanjuju

Ja sam za ogranicenje (i ja se kajem) i za +820 za cet. :)

Ja sam za vracanje ogranicenja definicija po danu, ali tako da svakog radnog dana dobijes novih 5 (naravno bez prenosenja), a ne po jednu na 24h od svake kao sto je bilo.
Za chat se ne slazem da ga treba ograniciti... Mozda uvesti jos jednu sobu.

I jos jedan predlog, da se forum podeli na podforume, npr razno, vukajlija, muzika, "ljubav, sex i depresija" i slicno. Postao je dosta nepregledan, a teme se gube isto kao i definicije

gospodža je ovo još ranije predložila i ja sam se složio ali još nisam realizovao...

"I jos jedan predlog, da se forum podeli na podforume, npr razno, vukajlija, muzika, "ljubav, sex i depresija" i slicno. Postao je dosta nepregledan, a teme se gube isto kao i definicije"
ZA

ZA - za ogranicenje
ZA - za 100+ na chatu
ZA - za uredjivanje foruma
za za za za za za za za za za za za za za za za za za!!!:)))

OGRANICENJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

za vikend... ograničenje... verovatno...

ostalo... biće... ne znam kada...

I ja sam za ograničenja, a kome naleti inspiracija neka stavi na papir pa napiše sutra.
Isto da chat bude dostupan samo regularnim članovima.
Isto za uređivanje forume jer se svi veš gubimo u njemu.
Mislim da je neko predlozio već da se i definicije podele po temema tipa javne ličnosti, kulturološki fenomeni, ulični žargon....i još mnogo toga, znam da tu ima puuuuuuuuuuuuuuno posla.
A i da se obriše višak reči koje se odnose na isto a ljudi su ih spelovali različito, da se sve stavi pod jedno (primer: Milka Canić i Milka Canic...) i da se obriše višak koji je nastao tako što je neko ukucao pogrešnu reč, kapiram da je to malo složeniji posao ali imajte u vidu.