Prijava

Pa svaki novolistovani token u sve i jednoj menjačnici skoči preko 2000% u startu i posle se konsoliduje, koriguje i raste ispočetka ne vidim u čemu je ovde razlika. Pa jebeni fan tokeni klubova tipa ACM ili PSG su skakali po 3000% na početku tako nešto

shiba inu ima preko godine, jedino ga diglo u nebesa ime i sto ga ljudi povezuju za DOGE, koji je sam po sebi nastao sam da bi covek koji ga je napravio, dokazao kakva je kripto glupost, i eto, sad kosta 40-50 centi.

DOGE je jedan od tokena sa flare networka, između ostalih tu je i XRP pa ono... vidim što si skeptičan ali po meni ljudi koji stoje iza tog protokola su odlični kriptografi i znaju vrlo dobro šta rade i šta se dešava

mešaš i pivo i rakiju

DOGE je meme novčić, ne treba tu gledati neku logiku, XRP je ozbiljniji igrač koji je closed source i iza njega stoje banke
al oba su novčić, ne token.

oćeš biznis ideju? napravi tokene, pokradi pare.

Čudna stvar je što iste te banke zatvaraju prolaz kripto svetu, imam račun u HSBC-ju koji je preuzeo protokol Ripple transfera valuta i sad je jedna od najjačih banaka u Engleskoj, a pre par meseci su bukvalno zatvorili vrata svim kripto menjačnicama zatvorivši maltene sve transakcije sa istih... Da ne znam bolje rekao bih da je sabotaža

Doge je gola kurčina. Ide gore zbog FOMO, reddita i Elon Guska. Ne kažem da ne možeš brzo uletit i izletit sa nekom kintom profita nego da je na duže staze u kurcu zbog beskonačne inflacije. Ja to ne bih ni tuđim kurcem trenutno, ima boljih opcija

Znam da deluje krajnje neverovatno, ali ovo se zaista dogodilo. Ako i treba da nas zadesi nekakva prava pravcata kataklizma, ovo je jedan od razloga u prilog tome. https://finance.yahoo.com/news/market-pokemon-cards-exploding-now-173434801.html

dobili ameri novi socijalni ček, pa troše na gluposti opet.

DOGET će biti šurnaest puta jači

Trenutna doge cijena 39 centi. Triforce kaže kupi. Ja ne bih iznad 10 centi

fade ščepaću te kad tad, bukvalno

inače bilo koje pare vrede onoliko koliko ljudi veruju u njih, odnosno koliko ih traže

ali setio sam se da mi je neko nudio 300 bitkoina tamo 2010-2011 ako se sećam za nešto, a ja sam rekao hahaha daj ti pare lepi zajebi me sa tim

au brate, to je oko 15 miliona evra sad kad je bitkoin bio na vrhuncu, al jebiga, i to je zivot

barem nisam dao 10.000 za picu kao onaj Mađar, svejedno tad nije ništa vredelo, a siguran sam da bi ih prodao čim bi video da je jedan tipa 4-5 dolara jer to sam ja, ja radim to 1500 evra, ekskurzija do Londona boli me kurac

Vid je odličan kad se gleda unazad. Ili, svi su generali poslije bitke. Ne znaš šta bi se desilo da si ušao u bitcoin na prizemlju. Možeš samo spekulirati. U većini slučajeva bi prodao vrlo rano i opet bi se lupao po jajima i govorio "jebem ti sunac trebao sam još čekati". A to je gore nego da nisi ništa ni imao jer tada psihologija većinu tjera ka "osveti", pa bi onda izgubio i to malo što si dobio... A možda čak i još više.

Nema ništa gore nego kad kockar dobije. Ne zna se zaustavit. Dobro, bombas zna :P

E aj samo malo manje kurčenja sa ovim kripto sranjima kao vi ste sad neki kurac mnogo ste pametni pa kao znate taj LINGO, ušli ste u to namirisali ste ga predvideli ste rast, ušli ste vi u moj kurac, nikakve razlike nema između ovog ovde palamuđenja i kad ja uplatim tiket kod mozzarta igrači manje više, sve je to na user.

Ok gde su pare od tih tiketa? Klasična newfag ili još gore, sirotinjska spika