Prijava

E aj samo malo manje kurčenja sa ovim kripto sranjima kao vi ste sad neki kurac mnogo ste pametni pa kao znate taj LINGO, ušli ste u to namirisali ste ga predvideli ste rast, ušli ste vi u moj kurac, nikakve razlike nema između ovog ovde palamuđenja i kad ja uplatim tiket kod mozzarta igrači manje više, sve je to na user.

manje-vise, samo sto na mocartu garantovano gubis, ovde te mozda i ukenja

Doge popio patos, 17 centi. What say you triforce? Jel' se i sada kupuje kao što se kupovalo prije mjesec dana oko 40 centi

/facepalm

Dal si realan pa naravno da će pasti čitavo tržište je u slobodnom padu zbog Kineza, dao sam vam spisak coina koji će preživeti. Bitcoin će se batrgati još neko vreme al videćemo njegovu sudbinu.
Čitaj:

The narrative behind the scenes is China controls over 51% of the mining power, the big drop was centered around “clean Bitcoin” which China cannot abide by anyway but even further the U.S. investment institutions have resolved that it is dangerous to keep feeding China money so China who has now launched its own digital currency is exiting mining and is now enforcing their mining ban because they also don’t want to fuel “allied” wealth. Currently many investors abroad in others countries are buying “clean mining” operations, I know of this first hand. It takes time to sus out what is really happening since there is so much FUD but this is to me the official narrative. Let’s see how things shake out in the next 30 days and if the $100,000 Bitcoin prediction by the end of the year is still accurate.

Bavim se uzgojem ovaca, ovca je jedna vrlo zahvalna zivotinja, trazi samo cistu i suvu slamu, jaslice da su uvek pune sena, kofica zobi i sveza voda i to je to. Nikad laksi posao

A imas sta i da jebes

Pa full varijanta, to ti pricam. Samo kvalitet

koliko kosta da neka dobra i proverena marketinska agencija izreklamira tvoj biznis, al bas onako do jaja u kompletu (SEO + mreze + reklame)

Nasao si gde ces da pitas... bolje pusti mejl ovoj gospodi, pa se informisi. Ja sam im vec poslao jedan da mi legne uplata jer sam ih izreklamirao ovde
https://vorpmarketing.rs

Svakako je psihologija u marketingu kljucna stvar, tako da NE BI BILO ZGOREG da procitas i neku knjigu na tu temu. Odoh sad da rasalujem neko betonsko stepeniste

https://youtu.be/tX--4E2sgEY
Da li je Beograd dovoljno retardirano mesto, sa dovoljno usamljenih ili isfrustriranih osoba kojima bi trebala ovakva vrsta usluge? Sa zadovoljavajućim marketingom i sopstvenim sajtom moglo bi solidno da se šljaka u svim velikim gradovima zapada. Što se tiče cene za klošarenje u Srbiji koji bi start mogo da bude? Recimo 200 dinara, a 500 dinara po satu. Odradiš sezonu, jedini troškovi su na hranu i piće i to samo za tebe... Poželjni su ozbiljni i odgovorni klošari koji mogu da uđu u priču na duže staze ako ideja zaživi, Stratimir stop.

Da li neko ima ideju kako da rentam svoj elek bicikl kao privatno lice
Stoji to pa reko da se uzme neki kes pa onda da se proda
Da li bi moglo kod notara da se obavi to nemam neki vlasnicki list ili nesto cisto onako da se naskraba uz licne karte dajem na koriscenje na toliko i toliko za toliko i toliko ako se ne vrati u tom roku duzan mi toliko i toliko

Opisao si sve bitne elemente ugovora o zakupu prika, neformalan je ugovor ne treba ti ni notar za tipa bajs, trotinet i slično. Jedino zakup nepokretnosti mora da se overava

Stavi oglas ili objavi negde da ga daješ u zakup - rentu i to je to

ako ti ga ne bi ukrali na trecem rentanju jebi me ja iskreno gluplju ideju nisam cuo odavno

Dogovore se dva lika, jedan izrenta drugi “kupi”, prvi priđe fasadi oguli laktove i koljena od nju, dodje tebi kaze ukrali mi brate vidu bacili su me sa njega kme kme, ti kao boli me kurac brate rizik prelazi na tebe ha hu sad ces da najebes!!

Da li ces da se vuces po sudu za 400 evrica, oces kurac, ljudima otmu auto od 50k i pojede vuk magarca a neko ce se jebavat oko tvog bicika nemoj biti lud

Najbolje biznis ideje su znanje i vještine, posvetite se necemu: zanatu ucenju sportu i bice para, sve ostalo pupa hava, moze da te usere al vrlo vjerovatno nece, za sve treba vizija kapital a to se stice radom,

Moze lock

Organizovati Rome po Beogradu da vuku rikše. Ne da ih voze biciklom već peške; Bg bi postao turistička atrakcija, grad bi se nadovaćao para, Romi bi imali posao, platu, bakšiš, bili prijavljeni, penziono itd.

Sezonski poso ali kapiram isplativ, a nije preveliko ulaganje.
Ako već imaš teretni neki kombi, do jaja, ako ne, to je onda najskuplja stavka.
Fazon ko u murica, kombi sa sladoledom, voziš drugom na 1000 obrtaja, pustiš razglas SLADOLEDI SLADOLEDI LEDENI JEFTINI uz neke idj pičke materine i ko oni ganferi što skupljaju gvožđe prolaziš kroz naselja, okolna sela, sokake.
Recimo sedi neka porodica na terasi popodne, vrućina, ti prolaziš, opaaa, e vidi sladoled, dajte mi 5 komada, to vam je 550 kinti druže, nema problema doviđenja -doviđenja, i tako dovoljno 10-15 porodica iz tog naselja/sela a ti već isplatio gorivo za pet dana