Prijava

Neću da otvaram školu nemačkog jezika, to je suicidalno, dokle ćemo da im isporučujemo školovane kadrove i sirovine i da im radimo ovde i sve na gotovo

To Stokeru, i naravno najkvalitetniji mogući odlivci za obradu, jer želim da moj proizvod bude nešto u šta će kupac moći da jebeno polaže zakletvu na svom jebenom venčanju, iz Češke su vrhunski

Sto se tice tih bespovratnih sredstava, ili kredita sa 1% kamatom i to, u principu ako su sredstva EU onda je posteno, ako su domaca jbg.

Imaju ona sredstva za samozaposlenje i te fore, gde ti dobijes dva soma na konto samozaposlenja, i dva soma za svakog zaposlenog koji je blejao na birou vise od sest meseci, to drzava daje i posteno je. Plus imas do pet mil dinara podsticaje za kupovinu opreme, i tu ima uslova u smislu ne moze samouspuzna perionica, al moze masine za pranje gde bi ti morao da zaposlis radnika, i to. Tih do pet miliona je 30% investicije i ugl je posteno.

I ima EU fondova koji su jaci i vise su na nivou konkretnog odlucivanja, projektno finansiranje, ako ces da kupis robota koji ce ti praviti spejs satl, i oni su ubedjeni da umes da ga pravis, dace ti pare, ako ces da kupis ovce, a dva puta si osudjivan, znaju da ces pare prokockati i ne daju.

I imaju domace subvencije koje se dele, eto npr. U poljoprivredi, kao sto se deli zemljiste tako i subvencije, tako i protivgradna oprema, kap po kap i sve. I onda dzomba ima 1000ha u vojvodini, a nekog seljaka jebu za dvaes ari, ili mu ne vrate deo para za naftu.

Celte, mislim da tu ne bi moglo da se prođe bez 2000€ mesečno, osnovna plata mora biti za jednog dobrog metalostrugara sa najmanje 7,8 godina iskustva barem soma evra, plus doprinosi, plus ako čovek želi da radi prekovremeno, i to treba platiti, u početku ipak moraš zaposliti nekog sa iskustvom jer ipak nećeš praviti šrafove i matice. Treba se ozbiljno pozabaviti materijom i prostudirati ceo proces, znam kako to ide istina jer sam radio u mašinskoj industriji, ali sa teorijom sam manjkav

Neću da otvaram školu nemačkog jezika, to je suicidalno, dokle ćemo da im isporučujemo školovane kadrove i sirovine i da im radimo ovde i sve na gotovo

jos dugo cemo

Dokle god se ne bude KONKR€TNO podržao preduzetnički duh u državi, i bude milion peripetija da čovek započne realizaciju ideje, dotle ćemo

kako kupiti dogecoin sa paypalom i kako ga uopšte kupiti ako može objašnjenje...vidim pišu o njemu pa hoću da kupim 100-ak, niti verujem u te koncepte niti mislim da nešto bude od toga ali setio sam se da mi je neko nudio 300 bitkoina tamo 2010-2011 ako se sećam za nešto, a ja sam rekao hahaha daj ti pare lepi zajebi me sa tim

Ne možeš s paypalom ali najlakši način je da kupiš bitkoin u Binance menjačnici sa Visa karticom (ili bilo šta što se već nudi) i razmeniš ga u Doge. Ja držim trenutno oko 1747 DOGE i 11200 DOGET (al to mi je na stellarportu jer nije još pušten na Binance)

Možemo beogradske Rome da zaposlimo, naravno ako hoće, da vuku rikše. Ne da ih voze biciklom kao u Central parku već pogon na dve noge. Kako u Evropi nema slične ponude, Beograd bi postao svojevrsna turistička atrakcija i ne bi nam dolazili samo Rumuni i Bugari, već i ljudi sa novcem. Rikšani bi imali redovnu platu, staž i zdravstveno, zdravije je nego raditi u gradskoj čistoći a može da se zaradi više nego od sakupljanja sekundarnih sirovina. Imali bi i bakšiš.

Price to USD 24h change
$ 0.4319 -14.88%

Trajfors jel vidiš ti ovaj procenat, koje su to brojke? Počinjem da čitam između redova, otvorilo mi se treće oko

Ne prodajem adu zato što sam ja jebeni HODL bog

Ma ok to, ali iluminati pokušavaju nešto da nam kažu, znaš i sam šta predstavljaju brojevi 14/88

Ok prodo sam adu evo sada izvinjavam se

Al zato XRP HODL do kraja života i upravo kupujem još

samo budala bi kupila ripple ako je cena viša od 20 centi.
precenjen je, čak i ako je to projekat koji podržavaju banke, i ima zatvoreni kod.

ali ljudi sad guraju pare u bilo šta bez razmišljanja, evo vidim sve što podseća na doge je sad popularno, pa se rađaju rendom meme tokeni i sranja, cena samo ide gore, tipa shiba inu juče, 2000%

svakom svoje, odo po pivo, bonbaš je pajser