Подржимо праву жену из кладионице

  1. Koja je nagrad za ženu, ako pobedi?

  2. To Rasni, konačno jedna pametna od tebe.

  3. SOMI DAO VRH IDEJU

    JER AKO ONI BIRAJU JEDNU OD PRVE TRI ISKULIRACE GOSPODJU MARIJANU ZATO DAJ DA UTERAMO I LJUBICU PA AKO IZABERU NEKU DROPLJU MESTO NJIH DVE DA IM RASNI OSTAVI POKLON NA SVAKOJ LISTI U DVA-TRI OBJEKTA

  4. možda bi trebalo da se gura i ova beba 78, čisto da im ne ostavimo izbora...ima beba taj nosić i vodi računa o dlakama po licu, obrve precizno očupane a brci četvrti dan

  5. CEKAJ DA IZGURAMO LJUBICU SADA PA CEMO VIDETI ZA TRECU IMA VREMENA MOZDA SE I MOJA TETKA PRIJAVI

  6. Plus 1 na Ljubicu sad ima 158

  7. ajd da poguramo mlečnog
    duzme smart ko najbolja pička

  8. Dopisujem se sa Marijanom, legenda.

  9. Ahah sta kaze na popularnost?

  10. Okačiću kasnije. Ali koja kraljica, upravo je lajkovala ovo: https://www.facebook.com/brothers.tips.2013?fref=nf

  11. Eto, znao sam da je tru.

  12. A pazi ovo, zatrpajmo ih slikama. Nađemo komšinice, tetke, strine, babe, koga god, i prijavljujemo, minimalni age - 50. I naravno udruženo zločinački svi lajkujemo naše favorite. Da ne mogu napuferisane fufe da dođu do izražaja od prirodnih žena.

  13. Napisi joj da ocemo kiflice i pitaj jel ima ceru ili sestricinu

  14. Tajna organizacija, ehehe.

  15. Tajna organizacija a internet se usijao lol

  16. Ljudi, ne znam za vas, ali ako žena dobije makar telefon osećaću se sjajno. Napred Marijana!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.