Подржимо праву жену из кладионице

  1. Ako neka od nasih ne dobije auto bojkotujemo mocart i mts

  2. naravno da neće dobiti auto, jer su se ogradili od toga

    4.1 Dvadeset selfie fotografija sa najviše glasova (glasanjem na MOZZART SPORT portalu, dalje u tekstu glasovi) do 26. decembra 2014. godine u ponoć, ulaze u izbor za dodelu nagrada. Glasati može svako ko ima otvoren Facebook profil, preko log in-a istog na Mozzart Sport stranici.

    4.2 Komisija sastavljena od pet (5) članova odabraće i proglasiti do 31. decembra 2014. godine, među 20 selfie fotografija sa najviše glasova, tri najbolje, polazeći od kriterijuma da su fotografije pozitivnog i kreativnog karaktera.

    ako marijana baš odskoči brojem glasova i bude među top 3, dobiće u najboljem slučaju telefon, čisto da je ispoštuju

  3. Pa daj da onda uguramo dvajes komada sta koji kurac jebem majku mocartu

  4. pa jedino tako, ali nemamo kapacitet za to
    pitanje je i da li ćemo moći održavati je među najjačima još 16 dana. ne znam kako stojite sa tim fejsbuk sektama koje mobilišete

  5. Pa vidis valjda da stojimo 500 glasova za 24 sata

    Jos tarzani kad bi uleteli u spiku i reseno

    Jedino sto bi morali da navatamo jos 18 zena da se slikaju prvo

  6. stojimo sad nakon forsiranja na pola fejsa, ali za 16 dana je mogu preteći sto puta. jedino da vrtimo tu reklamu stalno. jer bojim se da joj je jedina šansa za nagradu da bude baš visoko kotirana pa da ne mogu da je ignorišu

  7. A kurac ce neka fuksa da skupi 500 lajkova nemoj jebavati

  8. ne bi me čudilo

  9. ako marijana baš odskoči brojem glasova i bude među top 3, dobiće u najboljem slučaju telefon, čisto da je ispoštuju

    ako bude imala 6 puta vise glasova i ne dobije auto, treba raditi antikampanju protiv mocarta jacu nego sto je za ovo sad.

  10. treba da im pošaljemo pismo
    sa slovima isečenim iz novina

    da napišemo
    NEMOJTE DA SE ZAJEBAVATE SLUČAJNO
    i dodatno
    KO NE SLUŠA NAROD
    SLUŠAĆE OLUJU

  11. ne pominji oluju zbog stevana, nije u redu

  12. hahahahhaha
    a znaš da sam pomislio

  13. to musaće, protestujemo dižemo rudare lolo

    tri najbolje, polazeći od kriterijuma da su fotografije pozitivnog i kreativnog karaktera.

    samo me zanima koji su kriterijumi za "pozitivan i kreativan karakter", pošto su sve praktično iste i nijedna ne odudara posebno. žena se slika u mocartu sa listom ili ispred teleteksta, moš misliti kreativnosti i pozitivnog karaktera

  14. Kreativnost pokazuju iza u magacinu

  15. lolo klasichno pišanje po glavama

  16. Tajna organizacija, ehehe.

    РАСНИ ВЕЛИКИ БРАТ МАСОНСКЕ ЛОЖЕ - ВУКАЈЛИЈА

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.