Подржимо праву жену из кладионице

  1. ova raketa joj se opasno primice

  2. Није лепо да се узнемирава жена и да једемо говна сад, није зато покренута тема. И шта си ти који курац позван да представљаш тајну организацију и смараш госпу Маријану, а да притом не тражиш кифлице?

    Све у свему, да смо докони (а нисмо фалабогу) могла би да се направи акција да изгурамо 20 њих са преко 500 гласова, јер тих 500 људи који гласају за Маријану могу да гласају и за осталих 19, и да саботирамо моцарт и утерамо им курац, и њиховој наградној игри и фуљама што се сликају а не знају ко је Гретна, или фазон Оцелул, онда не би имали избора сем да од тих 20 одаберу неку, а надамо се да би то била Маријана јер ће избити на 2 'иљаде до 26. децембра.

  3. а замисли да смо ми укупно допринели са фазон 24 гласа а да Маријана иза себе има целу популацију свог родног села и да су они осталих 550 плусева лоло

  4. Pridružio sam se i ja akciji na mojoj stranici. Imam preko 12000 ljudi na njoj i nadam se da ću bar malo pomoći.
    Usput, tražim nove urednike a nema boljeg mesta od ovog, pa ako neko želi nek mi se javi u pvt ili inbox stranice.

    https://www.facebook.com/pages/Dnevna-doza-prose%C4%8Dnog-kladioni%C4%8Dara/693259377417649

  5. Osecam da ju je muz odvalio od batina jer je pomislio da je rekla svakom svaleru da glasa za nju, pa nakupila brdo glasova.

  6. ne pominjite batine zbog stevana, nije u redu

  7. Brate glasajte i za ovu zajkovu devojku, i ona je ruzna. Ako udje medju 20 zajk me casti.

  8. SRETENSAM IMAS PVT

  9. Ovako taktika da se pobedi na glasanju:
    1. Tema da bude stalno medju aktivnim
    2. Brdo fejs stranica da je reklamira svaki dan unvise termina
    3. Na fejs stranicama obećavati poklone ako bude prva
    4. Aktiviratinse sa svih lažnih profila na fejsu
    5. Sa laznih profila slati ljudima poruke u inbox da ti daju plus za tetku.

  10. Александре, ти ме критикујеш а жена сада има доказ кад муж крене да је бије. Само покаже моју поруку на фејсу и види о чему се ради.

  11. E obećavajte na fejsu da ako osvoji auto onaj ko prvi glasa dobija točak.

  12. A da nadjemo još 18 baba da se slikaju?

  13. Све у свему, да смо докони (а нисмо фалабогу) могла би да се направи акција да изгурамо 20 њих са преко 500 гласова, јер тих 500 људи који гласају за Маријану могу да гласају и за осталих 19, и да саботирамо моцарт и утерамо им курац, и њиховој наградној игри и фуљама што се сликају а не знају ко је Гретна, или фазон Оцелул, онда не би имали избора сем да од тих 20 одаберу неку, а надамо се да би то била Маријана јер ће избити на 2 'иљаде до 26. децембра.

    Ajmo ovo ozbiljno.

  14. MAG ADVERTAJZINGA

    Ovako taktika da se pobedi na glasanju:
    1. Tema da bude stalno medju aktivnim
    2. Brdo fejs stranica da je reklamira svaki dan unvise termina
    3. Na fejs stranicama obećavati poklone ako bude prva
    4. Aktiviratinse sa svih lažnih profila na fejsu
    5. Sa laznih profila slati ljudima poruke u inbox da ti daju plus za tetku.

    obećavajte na fejsu da ako osvoji auto onaj ko prvi glasa dobija točak.

  15. Што каже Роберто, ја бих стварно био срећан да жена добије бар тај телефон. Кад би добила скутер или кола, ишао бих да се напијем.

    Е, а то што причате да прогурамо још 18-19 њих, није оствариво, јебига. И да форсирамо сваки дан по једну, већ после треће би људи по тим страницама јебали кеву админима и говорили им да не смарају.

    А што се тиче овога:

    Dvajt

    stojimo sad nakon forsiranja na pola fejsa, ali za 16 dana je mogu preteći sto puta. jedino da vrtimo tu reklamu stalno. jer bojim se da joj je jedina šansa za nagradu da bude baš visoko kotirana pa da ne mogu da je ignorišu

    Не верујем да имају ове зиљавуше толико могућности колико ми имамо. Ево нагурали смо 600 и нешто гласова, а користили смо јаке странице. Дневна доза кладионичара има 12 хиљада, Ракијештина и Пујо имају по 25, а Цитати читавих 70. Мораће добро да се помуче да је стигну, а ако се опасно приближе, ударамо још један талас рекламирања и позз

  16. da udarimo na ispovesti tacka com tuznu ispovest kako je prokockala sve pare i treba joj lajk da se povadi? turimo i linak od glasanja

  17. Имамо у штеку и једну од 670 хиљада, захвљујући Шомију23 :)

    Могли бисмо да се боримо и са сестром Истока Павловића лол

  18. Лолчина, спрдао сам се за ту страницу, си луд :)

  19. Срам те било.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.