Подржимо праву жену из кладионице

  1. Jel do 26.og glasanje?

  2. пише до 26. у поноћ, не знам да ли то значи да траје још 20 минута или до сутра у поноћ, ваљда је ово друго

  3. Ja mislim da traje još 16 minuta.

  4. хахахах ел реално да су натемпирали овако да престигне у последњих сат времена

  5. Dal je moguće, poslednji put kad sam ušao Marijana vodila soma razlike.

  6. dadoh plus iako mi se ne cini da je najlepsa

  7. ima li ga neko sa puje ili rasni, ko vec ima na fejsu grupu

  8. Mozzartovci su se samohakerisali da bi rekli da je takmičenje neregularno i da bi zadržali nagrade. Kuća uvek dobija! Isto i one lopuže iz Frikoma što nikom nisu dali da na štapić da oliže kola! Sve to ista bagra!

  9. A jebiga nisam gledao bar 5 dana i vidi šta se desi aupičkumaterinu.

    Ma prevara neka ove roze ogavne fulje, odakle njoj dva soma ljudi da glasaju, diskvalifikovaće je i zabraniti da prolazi pored mocarta.

    A kasno je sad da se iscimamo, sem ako ne traje i ceo sutrašnji dan.

  10. I na kraju krajeva, bitno je da je marijana ušla u uži izbor zahvaljujući nama, sad će lako ona sopstvenim kvalitetima da se izbori!

  11. Okacio na dv, brisem kad prodje oo

  12. лаза и ковин је удруженим снагама погурали на треће лоло

  13. cek bre ko su sve ove nove kurve i kako su skupile ovolike glasove?

    inace pobednik jebeni hahaha

    http://selfie.mozzartsport.com/galerija/marijanamarihuana/1607222731

  14. 3.1 Prethodno opisano takmičenje počinje danom usvajanja ovih Pravila i traje do 26. decembra 2014. Godine u ponoć.

    traje do sutra u ponoc. ili kako god, neki debil je smisljao ova pravila, pa ispalo dvosmisleno.

  15. мени клинка личи на оне што се ложе на аниме, а мислим да су та деца исповезана по фејсу у пичку материну.

    али је сумњиво што је у последњем сату престиже, тешко да се баш тако поклопило, неко је муљао сигурно

    БАНДО ЛОПОВСКА

  16. Okacio na dv, brisem kad prodje oo

    ostavi, traje ovo do sutra valjda. mozes i koji put da ponovis, pa javi ovoj tetki, mozda ce da ti da da se provozas u kolima i da je provozas malo.

  17. Mož i dalje da se glasa znači mož i sutra da se glasa

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.