Подржимо праву жену из кладионице

  1. Neko je muljao sigurno. Zajkova je imala oko 250, 6 dana se patila za 17 plusića, sad odjednom ima 370!

  2. да, може и даље да се гласа

  3. Svaka je skočila, i ova Laketa. Pa mamu im jebem!

  4. evo ja sad glaso znaci moze i danas

    ali kakva je ovo lista haha zrikava treca corava cetvrta strokava sesta feget osmi itd lajv zesci

  5. Al ne mogu oni da nameštaju kolko mi možemo da reklamiramo i glasamo!
    Idem sutra u internet igraonicu, 14 kompjutera, zamolim svakog da glasa.

  6. Imam i informatiku, i tu cu jedno 10 glasova.

  7. идем да спавам, цимајте сутра још некога ко има страницу на фејсу, не знам да ли ћу имати времена да блејим за компом сутра

  8. Nek okače na puju.

  9. Nismo isterali do kraja, koji smo kerov kurac

  10. Ima još 24 sata, pujo treba da se izorganizuje, logujte se i sa telefona da glasate.

  11. не мислим да је намештено нити да може да се намешта у том првом кругу са плусићима, него само сви утроструче активност и спам како се дедлајн приближава, кад су те лајк наградне игре у питању тако је одвајкада, да не кажем во вјек вјекова
    АМИН

  12. igra sa ovakvim nagradama u kojoj ide cirka 20000 glasova ukupno, a realno pogleda 5000 ljudi, ako i pogleda je u najmanju ruku vrlo sumnjiva.

  13. kenjam, 20000 glasova, jesam optimista. ako ovo pogleda ukupno 1000 ljudi, dobro je.

  14. Ma namešte o seme im jebem!

  15. dajte da svi lajkujemo!

  16. брате не мораш ти ту ништа да гледаш, риба има 3.5к пријатеља, шаље свима у инбокс линк са пропратним текстом типа молим те лајкуј ми слику за наградну игру :))) и само кликну лајк
    ез симпл ез дет

  17. ALI MARIJANA IMA NAS!!!

  18. saće truleks opet, samo ga gledaj :)

  19. lol ona prebedna likusa sa retkom kosom odjednom na sestom mestu LOL
    Kad je nasa marijana umala 1000 lajkova ova nije ni 50
    http://selfie.mozzartsport.com/galerija/milankapilipovic/-14

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.