Подржимо праву жену из кладионице

  1. Dureks oće da se uključi u temu, al ne zna kako.

  2. ocemol pocet akciju ? NEka Tatjana je u vodstvu

  3. Jebemte sudbino, srce mi se cepa... Pogledajte poslednji vapaj gospođe Marijane upućen meni u 13:33h danas...

    http://www.dodaj.rs/f/3I/d9/7SWNWLu/untitledddd.png

    Šta da radimo ljudovi? Šta da joj odgovorim uopšte...

  4. Па зар не води? Где има листа? Има преко 2000 гласова, има ли још неко толико?

  5. ima, ove kvocke sto se keze dobijaju odnekud glasove. recimo od organizatora

  6. DE JE SAD STRANICA OD 12 HILJADA RASNI????? BANUJETE JEBAČA, ONAkOG ČOVJEKA, MOGO JE ISPRATITI S PUJOM!

  7. Аха, па друга је. Није лоше, мада ове друге добијају по 50 плусева на минут.

  8. A SVE JE KRENULO KAD JE CELT RAZBAGOVAN!

  9. Šta da odgovorim ženi?

  10. Пусти је на миру, јеботе.

  11. Ma pustio sam je, nisam joj ništa slao od onda, sama mi poslala poruku gde se žali.

  12. Video sam ja odma' za šta ti 'oćeš da se ogrebeš...sve je meni jasno.

  13. a pustio sam je, nisam joj ništa slao od onda, sama mi poslala poruku gde se žali.

    Па добро, ок онда. Искулирај просто. Занимљива је акција да се жена погура да добије неку награду, али то што си ти урадио изгледа као "еј, ми смо решили да учинимо добро дело, помогнемо Вама да добијете нешто пре оних који су то мање заслужили, али само да Вам кажем ДА ТО МИ РАДИМО, МИ ВАМ ПОМАЖЕМО. Ето, само да знате."

  14. pa pako majstore :)

  15. Odgovori joj nešto tipa:
    Gospodžo, nasmejte se - ovo je skrivena kamera! Xaxaxaxaxaxa tako da je smešno? Xaxaxxaxaaaaxx. Evo mi se davimo od smehaaaaa

  16. Pakao od kad si počeo da se kladiš sa rasnijem preneo ti je hromozom i zarazio te daunom. Ne cenim te više kao na početku karijere kad si pisao kvalitetne definicije. (a možda ti neko drugi pisao eto sad razmatram i tu mogućnost)

  17. kakva je ova prva sto je odigrala nekih 7 8 sitnih tiketica gadjala neke prelaze neke hendikepe i dojave kao da se vidi da ona igra+ STAVILA i subaru nmzes da igras bez subare TO JE SPECIJALNA SUBARA MUDROSTI koja daje

  18. O majku im jebem odakle im glasovi dete im jebem u pičku govna mocartovska pocrkali dabogda one dve spermuše da pobede joj MAJKOOOOOOO

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.