Prijava

P.S. Bacam reklamu Marijani, Marijana do pobede!

izbila je na prvo mjesto

Ja mislio vi mislite na onu ribu sto je bola u velikom bratu pa pisle toga ispusila i vratila se u Leskovac da kuca toikete bilo z nekim novinama.

Роки Билбао™
Ima u KG- u jedna 'žena' koja ulazi nonstop u mozzart, mislim da taksira i redovno je izlazila na po neki tiket dok sam bio tamo. Posle par dana smo shvatili da je u pitanju žensko. Šteta što nje nema.

Brate to je žena koja igra tikete, a ovo su ribe koje rade u kladionicama, to je uslov da uniđeš u takmičenje.

хахаха мајко мила на шта су све курве спремне да за лјак крв ти јебем, ући ће у јебену клаџу да се слика а види се да не никад раније видела није кладионицу...

пакле јеси луд не раде ове по клаџама него чуо фукош да има неке награде за сликање па иду по клаџама и сликају се с тим што је једино ова жена и још можда по нека реална да ту долази иначе.

Au brate ja sam pogrešno shvatio ovo takmičenje. Razočaran sam u korenu.

Podrška i od dijaspore.

окачио сам на пуја мислим да је питање побједника решено

која оаза пичкопаћеништва, клаџа јебена, где је половњача радница од 40 година доживљавана као најјебозовније створење икад. иначе да племенски савет размотри дал да се ова жена убаци у први пост пошто такође изгледа реално. а и зашто ме не чуди што сам препознао две од ових лоло

http://selfie.mozzartsport.com/galerija/ljubica-simic/-5

е јебига ова једна курва је шије 200 разлике

ne znam za te vaše kladionice i polovnjače za pultom, ali ovamo su sve radnice vrhunske pičke
milina kad joj daš 100 maraka da ti da po marku za aparata, a nabacila diskretni dekolte ili otkopčala dugme u šulje

гласаш за ову дауновку што не зна ни како се облачи дрес па га преврнула? сличан се сличном радује

Ta barem zna da igra kladionicu.

како да не, види јој се у фаци да викендом вата прелазе у сегунди.

http://selfie.mozzartsport.com/galerija/ivana_mrs-_arsenal/1415702155
Ова дронфуља студира(ла) код мене на факсу, довољно је рећи да презиме са дреса чита као "Хенри".

Жајк, немој да ме нервираш.

Prijatelj sam sa njom na fejsu, i znam da ubada i da zna da igra kladžu, pa tako da ne lupetate.
A što se tiče ovog što kaže Trtović, to on najbolje zna ako je već zna sa faksa.
KRAGUJEVAC