Prijava

Ја сам јутрос дао глас број 35 нашој Маријани. Видим сад има преко 100 гласова, свака част свим борцима против система!

žajče ajde uvati sad printove gde si rekao da glasaš za nju i branio je od stoke sa vukajlije, pa pošalji kalašturi u pogrešno obučenom anrijevom dresu možda ti da pičke jebem te usta

žajče ajde uvati sad printove gde si rekao da glasaš za nju i branio je od stoke sa vukajlije, pa pošalji kalašturi u pogrešno obučenom anrijevom dresu možda ti da pičke jebem te usta

Nevaspitani stvore.

hahahah makaronac !! jebem ti :D

ok žajk ali da znaš da si me razocharao

Жајкела брт, и мене си разочар'о. Нисам очекив'о да такав боготац као што си ти неће подржати ово. Преваро једна!

to đavo iskušava l@ki

OSTAJTE VERNI

Svaka cas, odavno nie bolja tema otvorena, podrska za gospoju koja ce da kobjasni ovim fotosopiranim cavama!
+ i omiljena

Нек исцима неко Тарзанију.

Stevane, dosad sam te smatrao za nalog Fuada Backovića Deen na Vukajliji , ali sad si na ultrazvuku međuljudskih odnosa počeo da poprimaš obrise čovjeka. Sva podrška za mama Marijanu

210!

Али стварно јбт, какве зиљавуше јебене... мада има овде 5-6 риба које уђу понекад, остале нису виделе клаџу у животу. Али једино су Маријана и Љубица чру.

Победник зиљавости курва са веверицом:
http://static.mozzartsport.com/selfie/images/instagram/standard/d/c/d/10787958_733289633406086_1820424454_a.jpg

и ја сам подржао, курве смарта неће возити!

Jebem joj pero ima neka 270 čini mi se

Да, води нека Словакиња мртва... и још једна је испред Маријане ако сам добро видео.