Подржимо праву жену из кладионице

  1. kad ga keva doteraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  2. али слика моја тетоважа је ПРЕПОБЕДА

  3. види усташко смеће што се гребе за награде дал је реално да јој је то буквално шљака слика се курва за наградне игре не смемо дозволити победу свхатићу ово као национални пораз и пораз друштва где напућени просек фукош побеђује иако нема везе са тим светом, поред тру домаћице која док запржава пасуљ склапа недељни тикет.

  4. види усташко смеће што се гребе за награде дал је реално да јој је то буквално шљака слика се курва за наградне игре не смемо дозволити победу свхатићу ово као национални пораз и пораз друштва где напућени просек фукош побеђује иако нема везе са тим светом, поред тру домаћице која док запржава пасуљ склапа недељни тикет.

    +1

  5. Волео бих да видим реакцију те жене на оволики број гласова, и реакцију ликова који су организовали такмичење, јер капирам да нико то није очекивао.

  6. 4.2 Komisija sastavljena od pet (5) članova odabraće i proglasiti do 31. decembra 2014. godine, među 20 selfie fotografija sa najviše glasova, tri najbolje, polazeći od kriterijuma da su fotografije pozitivnog i kreativnog karaktera.

    Džaba sve, oni su sebe zaštitili. Pobediće ona koja je najbolje klekla nekom od muda u Mozzartu. Ali Marijana je moralni pobednik!

  7. Kako vas je Steva izradio ovo mu je keva. Al podržimo kevu da je ne bi Steva tukao.

  8. cccc, uz pajsere Amadeus bend ova kladionica mi je posebno ogadila poznatog kompozitora. Tačno će da daju hrvatici nagradu, nepravda totalna. Ćivote lutalico.

  9. xaxaxa kako vas stevo zajebo

  10. Što više gledam ovu našu Marijanu sve mi više i više simpatična, bez zezanja.

    DO POBEDE! KAČITE NA JEBENI FEJS SVI!!

  11. Auuuu, ovde se zakuvalo. Glasati za Stevanovu kevu ili za poplavinu ujnu!?

  12. ka da ih je poplava izbačila obje

  13. Uvalila Marijana ovim izveštačenim fuksama kurčinu čvornovatu i tvrdu za mnogo godina.

    Respekt i za Ljubicu isto.

  14. I da, moja ujna je izgubila u poplavama pola kuce, 3 kreveta su neupotrebljva, kada joj je skroz unistena i ne moze da odlazi voda nikako ižnje, pa kad se kupaju fino naspu vode i samo posle kantama odasipaju. I još skroz okokuće ima mulja, i prljavi su joj prozori, pošto imaju 2 stakla, uvuklase prljavština izmedju 2 stakla i čini se stalno prljavo a ujna non stop čisti.

    Pravda za poplavljene. Da joj makar učinimo toplijim dom, glasajmo za nju i poklonimo joj ovu skromnu nagradu. pozz i hvala

  15. http://selfie.mozzartsport.com/galerija/beliveinlove2302/-10

    I kojim cudom ovaima skoro 200 lajkova. Ne dozvolimo da bude bolja od moje ujne!

  16. Auuuu, ovde se zakuvalo. Glasati za Stevanovu kevu ili za poplavinu ujnu!?

    Kapirate da možete da glasate za više od jednog kandidata?!
    Mislim ja lupio plus na obe tetke.

  17. стеванова кева ако не победи опет ће добити батине од сина

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.