Prijava

Dobar dan, interesuje me samo ako uzmem ovaj tv da li ce ljudi na slici biti niski i debeli, pitam to zato sto nemam iskustva sa ovom novom tehnologijom, a kod nekih prijatelja koji imaju tanke televizore ljudi na slici su niski i debeli? Unapred hvala i pozdrav!!!

Šomi kajgana hahahaha

hoće ako gledaš televiziju koja ide po starom formatu, kad gledaš novije programe onda samo Palma izgleda nizak i debeo

Haha sad tek vidim ovo što deki linkovo.Realno najveći gmaz i ljigavština na sajtu je paninaro.Ajd nekad je bio nevidljivi cukić al otkako oće da bude vonabi trol je urnebesno komičan.
Najveći štos je što on misli na nekog nervira svojim imbecilskim postovima.
I podrška za dekijev post ako ste banovali kosmo treba i gmaza.

KOJE STE NUBARE!!12
ODABERITE MI DEFINICIJU,TREBA MI ZA MEDALJU!

Odaberite meni još 14 definicija, treba mi da menjam ime.
P.S. Poruka Džoniju: Ovo je primer posta koji ispunjava formalne uslove za ban jer molim za odabir.

'oće li biti opet onih Autori biraju izbora za naslovnu, kada se glasalo za predložene definicije, ili ste ukinuli tu praksu? Ili je to pitanje za Ciklona?

P.S. Poruka Džoniju: Ovo je primer posta koji ispunjava formalne uslove za ban jer molim za odabir.

Ne baš.

prilicno duge postove pisete za nekog ko vas ne nervira. vi ste samo male bubasvabe, deky, 1001 i ostali :)

O, pa ja sa sam se obraćao moderatorima pani.
Oh, unë jam duke ju drejtuar moderatorët e Pani.

dzoni, zasto branis ostale moderatore koji pojma nemaju, i zasto se tvrdoglavo drzis svojih gresaka? izgledate jadno komplet kao tim kad to radite, i zao mi moderatora sto nisu ucestvovali u tome.

ja tebi, deky, tada jos nismo bili raskinuli :(

Hehe šiptari mu napisali ime velikim slovom awww

Podrska za messalinu !

Ne branim ja nikoga. Pogledao te banove što si rekao. Potpuno opravdani.

кад ћу да добијем позивницу за мод форум?