Prijava

Ne dao Bog da se ponovi. Valjda ću negde izaći sledeće godine!

Ali meni je ova NG bila zanimljivija od prošle, iskreno.

Koja bi greota bila da su te ostavili banovanog, krsta mi.

Hahaha boxer. Ma imao sam ja dupli u slučaju nužde, ali ga ne bih aktivirao pre 31. Da me ne bi banovali.

Zduplog je kerov kurac jbg. Ko na doček u restoran kad bi poslao brata da ide umesto tebe.

ti si car majke mi. živ bio tebra i još sto godina srao po stripovima

Da mi je neko pričao da ću imati 48 strana na temi ne bi mu verovao.

Priča Boxer. Oni svi Rasni debil pa debil. Ko da čovek ne mož da se opameti

замисли расни имаш 48 страна на теми о новој години. а замисли још да је твојих фазон 70 посто постова па онда се курчи кад однос буде другачији

Ja sam svoju marketinšku moć dokazao sa stranicom Delije Vukajlija gde se za 7 meseci okupilo 10 470 ljudi.

замисли 10 470 људи на навијачкој страници, вау

LOL pa grobari imaju samo 18 stranica sa više lajkova od moje. Cilj mi je prestići GTR.

Хвала што сте ми узвратили честитке. Врло пристојно.

evo ti moja čestitka sa FB :)

Neću poželeti da vam nova godina bude srećna, to sam već dovoljan broj puta uzaludno poželeo, a ionako će vam to svi poželeti. Umesto toga, poželeću vam da budete malo bolji ljudi, da se više smejete i veselite tuđoj radosti, a da manje lažete sebe i druge.
Neću vam poželeti da izgledate lepše, mlađe, zdravije i mršavije, to sam već dovoljan broj puta uzaludno poželeo, a ionako će vam to svi poželeti. Umesto toga, poželeću vam nove mere štednje i fiskalne konsolidacije. Možda onda prestanete da pušite, pijete i jedete nezdravu i masnu hranu. Tako ćete postati lepši, mlađi, zdraviji i mršaviji. Ne nužno i veseliji jer ko se sem vola može radovati klot kupusu.
Neću vam poželeti puno para, to sam već dovoljan broj puta uzaludno poželeo, a ionako će vam to svi poželeti. Umesto toga poželeću vam da vam bude dovoljno i to što imate. Znam da je malo, ali verovatno naskoro nećemo videti više.
I još ću vam poželeti da vam kosa i zubi ne ispadaju, da vam ne rastu mladeži i bradavice, da vas ne secaju sumnjivi bolovi u delovima tela koje nikad niste osetili. Muškima ću poželeti da ih ne muče prostata i bešika. Ženama ću poželeti da njihove muške ne muči prostata i bešika. Poželeću vam rodnu godinu sa puno sunčeve svetlosti i gomilu besplatnih staklenih tegli za narednu zimnicu.
Sve vas voli ludi umetnik, čak i ako vam se čini da je nešto mrgodan.

Баш ти хвала! :)

hvala, bruce, baš je divno.

Прослеђена је мени, а не теби!

Ja se smorio na pola brusovog i dao plus.

Ljudi vidimo se za 362 dana na novoj temi. Pozdrav za sve koji su bili sa nama. Sad ću da zaključam temu.