Prijava

Na žalost sad je kasno. Ali Dankara nalog je zaslužio mnogo lepše momenta, jer je bio

S R Ž
R
Ž

ali i dalje postoji nada, maj maja :D

Данкара је сублимиро!

ДАНКАРА
А
Н
К
А
Р
А

СТРИЦ
Т
Р
И
Ц

Ne poatoji nada caro, iz iskustva ti kazem, da.bi moderator okrenuo krug i ukapirao sta je
S T R I C
T
R
I
C

Mora da prodje 5 godina u kontinuitetu ili da bude zmia. Nedostaje zmia.

Е, недостаје Змиа. Се виђате по НС, Царо???

ЗМИА
М
И
А

СТРИНА
Т
Р
И
Н
А

Zmijuga u Nju Jorku

POZVANA JE ZMIA NA STRICOVANJE VECHERAS, ALI NIJE ODGOVORILA TOTALNO NEPROFESIONALAN ODNOS PREMA
S
T
R
I
C
U

Ne vredjaj kakva strina zmia bila i ostala nas
S T R I C
T
R
I
C
veci od svih nas.

Prodala se trulom zapadu i ona btw.

Ali SNIMI OVO

Zmia
CAROGOVNOOOO

Sanjala sam noćaš da si došo u Njujork, ja kao u nekoj kafani nešto popravljam oko struje i vidim onako periferno kao neki lik u ful odelu kravata bela košulja me gleda i ceri se. Pogledam dobro ono ti. I tu se izgrlimo desi zmijogovno de si carimire, ti si kao došo poslovno nešto oko tuja u central parku. Dogovrimo se da se vidimo, ti žuriš na sastanak, ali niti dogovorimo mesto, niti vreme, niti razmenimo brojeve trelefona i ja onda zovem musaša da ti pošalje poruku da mi se javiš. Posle se već nešto drugo dešavalalo nisi se pojavljivao više :)

Zmia
Do jaja je ovde, ni brige ni pameti. Radila za neke jevrejčine, malo ušla u priču sad tražim bolji poso. Pare preljevaju jebeno na sve strane baš je jasno ko dan da su nas sve ojadili, prokletinji nikad dosta. Ladovina mozga, ne znam dal sam imala veći problem od "kako mi ovi kinezi odvratni idu na kurac mamu im jebem". Imam malo nostalgiju normalno ali nema šanse da bih se vraćala da se nerviram što mi notari uzimaju poso i slično :) Doduše, nisam mrdnula iz Njujorka, kapiram da je u drugim mestima zajebanije, ovde ima idiota iz celog sveta pa se ne osećaš da si pao s marsa, ne znam kako bi bilo u ohaju recimo. S druge strane, nisam baš stekla nešto puno prijatelja, nije to to, matora sam da slušam skakakva govna, jebiga, tako da imam napade da oću da dođem u srbiju da skrnavim ali prođe. Planiram da dođem oko nove godine ali ko zna, zavisi od posla, ovde se baš ne kurče s godišnjim odmorima od dva meseca. I tako :) Šta ima kod tebe? Kaže mi Tibor Vaci da ste se uortačili po babu i po stričevima :) Jesi se oženijo lolo

LOLO CARO NISI U TOKU SADA MRZI PORTORIKANCE LOOOOL SVAKI MESEC DRUGI NAROD

Volim masu sa vukajlije, imaju tu neku draž

АУ ЗМИЈАНАЦ ПОБЕДИЛА И КЕЛТА! ЛЕП ЈЕ БАЗЕЛ, АЛИ ЊУЈОРК ЈЕ ЊУЈОРК. КЕЛТЕ ОСТАЈЕШ ИПАК
НООБ
О
О
Б

ЗМИЈАНАЦ ПОСТАЈЕ АРХИ
СТРИЦ
Т
Р
И
Ц

Puši ga teebore ne kqwari momenatr

Kurac je Zmijina ošla zbog keša. Imala ga je i ovde.

Pozdravite mi zmiu i kazite joj neka pise

Па што је отишла који курац онда? Позздрави је и од мене офкорс...