Prijava

Nego samo mi čudno da mi se niko ne javlja u PVT, imam stvarno dobru literaturu i tražim novu normalno. Nemoguće da nema ljudi, samo kažem, pogrešno vide to svoje stanje kao nabačenu mađiju ili prokletstvo neko LOL

NIŠTA NE SHVATAM

S
T
R
I
C

Jbg plashe se ljudi da ne budu klasichno istrolovani slikom rakuna koji glođe crni tukson

Rasni ja imam socijalnu fobiju. Hoćemo se i dalje gađati bakljama? Nadam se da će sve biti kao pre? LOOOL

Pakao Juga
haha A ne brate, neću ja sad da tebe ili nekog ovde učim šta je SF, koje simptome imam LOL

Tema je fazon razmena literature, a ne rasprava o SF. Ja ne znam što se vi uopšte i javljate LEOL

па ето зашто се нико не јавља и што нико не прича о томе... поред тога што си аутистичан мало си и панинаро
ја те питам да ближе објасниш све то а ти си у фазону нећу да причам о томе

Pa neću da pričam sa tobom, ako nemaš literaturu LOOL

Pakao Juga
Nego samo mi čudno da mi se niko ne javlja u PVT, imam stvarno dobru literaturu i tražim novu normalno. Nemoguće da nema ljudi, samo kažem, pogrešno vide to svoje stanje kao nabačenu mađiju ili prokletstvo neko LOL

a sta ce ti toliko literature o socijal fobiji?

Ne, bez zezanja, šta ima da objašnjavam nekome, onaj ko shvata sve će mu biti jasno, nek mi se javi na PVT. Inače ne mora da se ispoljava samo mucanjem kao kod ovog popa, ima i mnogo drugih simptoma.

A el me jebeš labokv, pa da čitam valjda.

Oću ja literaturu :-)

i citanje ce da ti pomogne?

Pa čitanje i primena novih strategija, koncepata i tehnika normalno. Nema veze, lupajte vi, makar tema da bude aktivna.

Vejve el me jebeš?

пакле ти си до јаја контрадикторан, нема шанси да ћеш добити неку литературу јер су брате аутистични до јаја паметни људи, гледо у коцки, баја барата бројевима ко осама терористичким ћелијама диљем света, рачунске операције са брда цифара решава ко из пичке
што би неко тако паметан дао литературу лику са оваквим ставовима?

Ne. Uvek su me interesovale te stvari. Pusti pvt :-)

Pakle puko si. Pozzz

Шоми

пакле ти си до јаја контрадикторан, нема шанси да ћеш добити неку литературу јер су брате аутистични до јаја паметни људи, гледо у коцки, баја барата бројевима ко осама терористичким ћелијама диљем света, рачунске операције са брда цифара решава ко из пичке
што би неко тако паметан дао литературу лику са оваквим ставовима?

ovo je istina, gledao sam film kocka i onaj lik koji je autistican bas zna da barata sa brojevima..

Gledao sam film -ahahahahahaha, tebi je to argument?

pakao juga nije autistican on je majnd rider to ga jebe najvise..