Prijava

TheWaveRider
Gledao sam film -ahahahahahaha, tebi je to argument?

pa jel si ti gledao film kocka.ako si gledao onda znas da onaj autisticni lik dobro barata brojevima.aj sad reci da nije bilo tako

KIŠNI ČOVEK najjači film. Glavni glumac me pomalo podseća na Bušida.

Vejve ne moze onda, idi uci za skolu bolje ti je.

A ti Somi gledaj sta si napisao sad. Ja kontradiktoran? Pa kako moze neko da mi da literaturu ako i ne zna o cemu se tu radi, otkud njemu literatura. Onaj koga to cima on je upucen i tu ti je relacija kao ti sto razumes kolegu pravnika i razmenjujes neke artije sa njima.

SF ima raznih varijacija, ali u osnovi je isto pakovanje. Jok najbolje ja tebi ovde da napisem koje simptome imam i sta mi se desava, pred 50 trolova.

Samo kazem da sam u velikoj meri uspeo da prevazidjem dato stanje, mogu drugima da pomognem mnogo, a ako neko ima nesto sto nisam citao do jaja da mi posalje.

Pakao Juga meni je nelogicno to sto ti pricas. ti se znaci lecis citanjem knjige?i kolko to knjiga moras da procitas da bi otkrio sve metode za lecenje.ako nisi nasao resenje u 1-2 knjige ne verujem da ces ni u 110 da nadjes.deckoo javi se skolsko0m psihologu jebote,.jel imate jebenog zubara i psihologa u skoli ili pedagoga

Vejve ne moze onda, idi uci za skolu bolje ti je

Kad bolje porazmislim ti jesi redak slučaj na Vukajliji :-)

labokv haha brate ko tebi drma kafez jebote? Koji ti je kurac brate, aide iskuliraj.

eto sad sam ja negativac sto sam ti otvorio oci.

Koji psiholozi brate, pa oni kad su ucili faks nije ovo stanje ni dijagnostifikovano, vec se podvodilo pod stidljivost. Literature nema, osim na engleskom. Vise ja mogu da pomognem nekome nego konzilijum lekara. Aide ne smarajte vise.

А што се не зовеш Нежни Горибор или тако нешто, чудан ми тај ник Пакао Југа помало.

jebote, čovek je u problemu, a vi ga sprdate.

paklu je samo bilo dosadno, al' našao je s kim da se igra

podrška pakle, nastavi s tim što radiš!

Nije Pako u problemu vec je prevazisao problem pa oce i drugima da pomogne. Pakao edukuje.

kosmopolita, ajmo se ti i ja pojebati kao normalni ljudi bez ikakvih problema, mislim da je korektno

Ајде да се не спрдам, већ да помогнем, не треба ту литература, зна се како се страх превазилази, конкретно у овом случају, скупиш муда и кажеш рандом ликуши/лику (шта ти се више свиђа): "Би ли ти са мном неђе на прело?", урадиш то једно 100 пута, биће као руком однешено. Наћи ћеш друштво после, девојку, нећеш се трести пред шефом итд.

ово што каже дундо, по нику испада да си ти неки хулиган и зајебан навијач, долазиш из пакла југа, ту је плач, ту је туга, смех, зној, привођења, диловање, безгранична љубав, крв на твојим песницама, окренута застава таурунума, модрице по бубрезима
, а ти фазон забодеш и не можеш да изговориш неколико секунди - даћете ми хлеб и јогур, презнојиш се 3 пута и замуцнеш 2.

Брате, човек, разумем да имаш проблема са црквом, религијом и не желиш да верујеш у Бога, ал' не мораш да форсираш свој неки поглед на свет на нас који желимо да верујемо у нешто што има више смисла од пуког преживљавања и свођења на јело-секс-пиће. Има људи, који желе да верују у нешто више, макар била и за неке пука фантазија која нема смисла, треба покушавати докучити да ли можда све ово има неки смисао или је све подложно неком хаосу који почива на пукој случајности.

dobro ajd ti si prevazisao problem a knjige skupljas onako.ako vec tvrdis da niko ne leci tu fobiju onda mozes komotno da otvoris neku ordinaciju.nije mi namera da te vredjam ili tako nesto, ja samo tvrdim da si ti na pogresnom putu.eto sad sam video na netu da se za te stvari prepisuje i terapija.lekari dobro znaju za taj problem doduse ima i lekara koji ne znaju ni gde je slepo crevo, mislim na prave lekare.

dajte paklu jedan kataklinger

Dundo Mravoje
Ајде да се не спрдам, већ да помогнем, не треба ту литература, зна се како се страх превазилази, конкретно у овом случају, скупиш муда и кажеш рандом ликуши/лику (шта ти се више свиђа): "Би ли ти са мном неђе на прело?", урадиш то једно 100 пута, биће као руком однешено. Наћи ћеш друштво после, девојку, нећеш се трести пред шефом итд.

tako je..pa zna se kako se prevazilazi svaka fobija samo se izlazes tim situacijama od kojih imas nerealan strah.znaci nemoj da trazis literaturu nego trazi posao, probaj da sto vise ulazis u relacije sa ljudima.ja bih recimo voleo da budem bogat ali necu to da postanem ako citam knjige tipa kako postati novak djokovic

Imao sam neku vrstu socijalne fobije koja se odražavala time što si mi se ruke tresle, npr kad s vadio lekarski za dozvolu odem kod psihologa na onaj rutinski pregled i od treme su mi se tresle ruke. Isto tako nekad u kafiću medju ljudima. To nije dugo trajalo oko pola godine, malo sam istraživao i počeo da pijem bromazepam na svoju ruku (tako kad bih išao negde). Problem bi istog trenutka nestao, a posle jako kratkog vremena (manje od mesec dana) prestao sam da uzimam bromazepam a ruke su nastavile da budu normalne, nisu se tresle vise. Tako sam resio svoj problem. Da napomenem ja sam ekstrovert inace, samo sam imao tad problem u podsvesti, nisam imao konkretan razlog nervoze nego je bio u podsvesti.
dakle bromazepam pijte. Naravno bitno je da budete karakterni i da bacite to govno posle mesec dana. Ja godinama pijem, pusim i gudram se, ali povremeno! Nisam zavisnik ni od čega. A ti sinak, kad prodjes terapiju sa bromićima počni da šibaš spida jednom mesečno pa da postaneš čojek za neko vreme