Prijava

Стелт модови...пих

jel mogu ja da budem malo moderator?

pa da nam davidovićeva faca seva sa naslovne?
zajebi...

sram vas sve i stid bio sto je jedna zena pokazala vise morala i muskosti od svih vas zajedno i povukla se sa mesta moderatora.

@KBO! - Poruči psetu da ne govori da se Natnat povukla iz moralnih razloga jer to implicira da oseća da je njeno moderisanje bilo nemoralno što nije istina. Sram ga bilo.

У праву је расни.
Ништа не би сте решили. А на крају, кога би ставили за мода? Да не набрајам сад, али помислите на било кога, и било би смешно.

Mislim da je ovo kritično, pa ću se osvrnuti najviše na ovaj post.

Krle, biti u stanju da udariš štiklu na definiciju, poster i reakciju tamo gdje treba i banovati više nego očigledne pripadnike intelektualnog i moralnog taloga zahtjeva samo jedan jedini preduslov a to je da ne budeš pripadnik jedne od dvije pomenute grupe (i da po mogućnosti budeš punoljetan a mislim da si to i ti tako da cijenim da i sam ispunjavaš uslove za moderatorsku poziciju).

Šta je tu toliko teško?
Problem sa ovom moderacijom je što je mahom izgrađena od ljudi koji ili nemaju kičmu ili imaju problema pri donošenju ispravnih odluka jer ih koče kompleksi i/ili prijateljski odnosi sa nekim autorima sa sajta (često zasnovani na vukajlijaškoj valuti poznatoj kao plus, što bi prema Marksu bilo najlogičnije).

Ako ti je teško da shvatiš i poslije ovoga zašto mislimo da bi promjena mod tima bila nešto što bi uticalo pozitivno na dalji rad sajta, onda evo, mi mislimo da je to što bi smo se ako ništa jednom za sva vremena riješili jednog fenomena koji u dobroj koči njegov progres zasnovan na kreativnosti a to je postojanje jedne ideje da ovaj sajt treba da postane virtuelna čajanka par ljudi koji su ili moderatori ili strana tijela u njihovim rektumima.

I šta bi bilo smiješno krenuti da se nabraja? Ne vidim šta bi kočilo čak i jednog prosječnog čekaoničara da bude moderator (ništa protiv njih al znam da ih uzimamo kao nižu klasu). Obzirom da ne patim od hroničnog lažnog moralisanja i nemam problem sa tim da sebe smatram vrijednim pojedincem za ovo društvo, mogu slobodno reći da bih sam obavljao posao bolje nego kompletan mod tim zajedno.

Još jedno "zašto?":

1. Na moj rad ne bi uticalo kako autori ocjenjuju moj sadržaj.
2. Imao bih jasne i univerzalne principe kojima bih se vodio pri svojoj funkciji.
3. Ne bih liječio komplekse "nepotrebno" (kako to oni vole da kažu po pitanju otvaranja tema na forumu koje inače zauzimaju najviše nekoliko kilobajta memorije na serveru) banujući ljude kojima je jedini odbrambeni mehanizam takođe sankcionisan banom.

Naravno tu funkciju ne bih prihvatio obzirom da ne bih ništa mnogo promijenio jer imam epizode u kojima ne dolazim ni po par mjeseci na sajt čak i kada nijesam banovan ali to ne znači da ne mislim kako ne postoji ogroman broj ljudi koji bi bili u stanju da taj posao obavljaju slično ili bolje od mene a ispunajvaju prethodni uslov i koji bi kao takvi bili odlična zamjena za najveći dio mod tima.

Ne znam kakav je stav o potencijalnim kadidatima i ko su uopšte potencijalni kandidati ali evo npr. Luks ili Valdemar? Šta fali?
Skroz neutralne glavice. Sumnjam da bi ljudi koji imaju toliko obrazovanja ili dobar materijalni status kao što je slučaj sa luksom (nznm za valdemara) imali potrebu da svoje frustracije liječe banovanjem ljudi zbog "klevete" ili "nepotrebne teme" ili "latentnog podjebavanja" (koje čak i nije latentno a nije vala ni podjebavanje... a i kakvo je to podjebavanje ako nije donekle latentno zajebavanje)?

U suštini od budućih moderatora (za koje se nadam da će ih biti) očekujem da ispunjavaju onaj prvi kriterijum (da ne budu pripadnici intelektualnog i moralnog taloga društva) i ova 3 koja sam naknadno nabrojao.

To je to što se mene tiče, ima i onih koji bi bili gori od ovih koji su sad tu ali to ne znači da ne možemo naći bolje.

Pazl (sa dilanovog naloga kojem se ovom prilikom zahvaljujem)

Можеш на демотивацији хњохњоњхо

Ko tebi garantuje da si ti dovoljno kompetentan da neku skupinu okarakterišeš kao "moralni talog"?
Ej dečko! Razumemo li se?

inače podržavam puč, ne sve, ne nikog posebno, bole me kurac ko i kako, samo da se ođe malo opuštimo, promene i da se nešto dešava. a i revolucija malo zanimljivo je.

nisam uopšte pravo da ti kažem pratio ova nedavna dešavanja oko banova itd. a naravno sajtu je prirodno da propada, druge forme zabave, care, okosnica tj. definicije više ne mogu se rabe tolko, nema euforije kao kad se počinjalo, sve normalno, i očekivano, i dalje je kapiram popularan, reakcije su ga oživele itd, a glavno je to da se ide malo u drugom smeru i ka nečemu drugom, ka drugom obliku, što kaže ovo je društvena mreža realno, oslobođena ziljavštine i nejebačstva sa fba, tako da eto.

@KBO! - Poruči psetu da ne govori da se Natnat povukla iz moralnih razloga jer to implicira da oseća da je njeno moderisanje bilo nemoralno što nije istina. Sram ga bilo.

Evo iako me doživljavaš kao smarača i od skoro nepoželjnog sagovornika složiću se sa tobom.
Natnat je jednostavno djelovala kao neko ko se nije snašao baš najbolje. Kao predsjednica Egipta sa diplomom iz feminističkih studija... ne ide.

Evo iako me doživljavaš kao smarača i od skoro nepoželjnog sagovornika složiću se sa tobom.

Nisi ni svestan koliko te ja zapravo cenim.

Предпоставимо да си у праву.
Да ли мислиш да би се овде могло наћи 10 неутралних људи који су активни сваки дан а да притом испуњавају сва три твоја критеријума? (Ајд да кажемо да буду још коју годину старији од 18, због додатне зрелости)
Ако постоје такви, молим да се остали укључе у набрајање.

A daaaj bre šta je ovo koji kurac?
Otvarate temu da je najurite a sad priče " bila je dobra, super je. žao mi je što je razmodovana".

SAMO SUROVO I BORBENO!
AKO IDEŠ U PONOR ONDA NE ODUZIMAJ GAS

Natnat je ispala najkuratija osoba u mod timu i skidam joj kapu, sada se postavlja pitanje šta čekaju curice koje furaju pantalone, kada vi planirate da skupite tu šačicu muda i priznate da moderisanje i nije baš nešto za šta ste rođeni.

Otvarate temu da je najurite a sad priče " bila je dobra, super je. žao mi je što je razmodovana"

Pa'i kako. Ja sam rekao da ovo podržavam do pola jer smatram da samo neke modove treba ukloniti, dok neke treba ostaviti. Od Brusa i Džonija sam dobio razne korisne savete i hvala im na tome. Nata se razmodovala jer je to njena odluka (valjda) i nije toliko jadna da padne zbog vaših moralnih standarda.

Ja to zarad dobrobiti sajta.
Sada ce zavladati harmonija kojoj sam bila prepreka.
Kaizenu da se zahvalite sto je posle mnogo meseci konacno reagovao bar na jednu molbu.

Али како ишта да се деси без Кајзера?

Sto se mene tice, sajt moze da se ugasi

nego, gde behu one slike uplakane đece što onaj škembić kačio?
Jedna je zalutala na ovu stranu.
mihihihi

oce i agilni, ono zbog njega i krenulo sve ovo? ja mislio vas dvoje zajedno idete :)

Sada ce zavladati harmonija kojoj sam bila prepreka.

Evo, sada odu kvalitetni modovi koji su nešto i radili, a umesto njih će doći neko tipa Paninaro. Aj' u kurac nek' se nešto dešava, ali nekako mi glupo da Nata oseća grižu savesti jer cenim da nije ova pobuna zbog nje...