Prijava

Žao mi je što Nat više nije mod, i lično, i gledajući dalju perspektivu ovog sajta.

ХЕЈ НАТНАТ ЗНАМО СВИ КАКО СИ ДОШЛА НА ТУ ПОЗИЦИЈУ НА КОЈОЈ ЈЕСИ
ЉУДИ СУ ГОДИНАМА ПАТИЛИ У БАНУ ЗБОГ СТРАЏОВЛАДЕ ТЕБЕ И ТЕБИ СЛИЧНИХ ДОШЛО ЈЕ КРАЈЊЕ ВРЕМЕ ДА СЕ НЕКИМА ОД НАЈБОЉИХ АУТОРА СА САЈТА ДА МОДЕРАТОРСКО МЕСТО И НИЈЕ СЛУЧАЈНО ШТО САМ ЗАМОЉЕН ДА СЕ ВРАТИМ НА САЈТ А ТИ И ТВОЈИ МОЖЕТЕ КОД ЊЕГА У СИРИЈУ ДА ГИНЕТЕ ЗА АМЕРЕ И РУШИТЕ АСАДА ЗА ПАРЕ АЛИ СРУШИЋЕТЕ КУРАЦ

Hahaaa, Ajakse, pa toooo bre! Sto godina!

odma sam reko da i ajaxa treba zvati iako je musliman

Натнат, мислим да би било у реду да ми одговориш на питање везано за твоју другарицу на ПВТ...

Pseto88

izvinjavam se na nesposobnosti da se valjano izrazim. Nikada nisam uvredio natnat pa nisam imao zelju ni sada da to uradim. Njen potez smatram moralnim jer je previse ljudi protiv trenutne postavke modova i najmoralnije je povuci se. Ne znam da li si namerno spinovao ono sto sam rekao ali ja sam natnat upravo pohvalio a ti me napadas da sam je uvredio.

dali ste damu za dva konja, tj. jednoga konja i jedno pseto.

Nikada nisam uvredio natnat pa nisam imao zelju ni sada da to uradim. Njen potez smatram moralnim jer je previse ljudi protiv trenutne postavke modova i najmoralnije je povuci se.

Pa onda, kad većina ljudi odlučuje, onda je legitimno da ako većina smatra nekog na sajtu debilom, sasvim bi bilo moralno da se taj zato toga samobanuje? Ili da ga moderatori banuju?

LoL, al što sam pročitao na temi od šir kana ili truleksa da mi je morel dupli xD

ЕЈ ЛИМАР КАКО БИ БИЛО ДА СЕ НОСИШ У СИРИЈУ НИСУ ТВОЈА ДЕЦА ГИНУЛА ЗБОГ НЈЕНОГ ЗЛОЧИНАЧКОГ ОЗЛОГЛАШЕНОГ МОНСТРУМА
НЕКА ИДЕ ЦЕЦИ ПА НЕКА ЗАЈЕДНО ПЕВАЈУ У НС ЗБОГ ЊИХОВИХ МУЖЕВА МНОГА МАЈКА ДАНАС НЕМА ДИЈЕТЕ И БРАТА БРАТ РАТ ЈЕ ЗЛО

jebo mater poceo sam da citam temu kada je imala 5 strana... nikad kraja.
Ovako.. Slazem se sa rabinom onim, valdemarom i santijagom uglavnom...
Sajt nije propa zbog moderisanja nego zbog mora faktora.
Na prvom i glavnom mestu je kajzenova nezainteresovanost...pa cak i kad se pojavi neka zainteresovanost koja je i mogla doneti neke nove ljude u vidu onog novog skina za koje mi je dosta ljudi koji nikada nisu blejali ovde reklo da je do jaja i privlacno, vecina vas ovde se pokenjala po tome placuci za ovim.
Dokonost ljudi bez kreativnosti koji iz dosade idu i postuju gluposti, eto da bi postovali.
Proseljacivanje sajta u periodu oko 2010 koja se preselila na celokupan balkanski humor.
Zastarela forma foruma i period "e to nije sleng nije mu mesto ovde" i " to je vec definisano, koristi pretrazivac koji ne radi".
I mooore drugih stvari...
Izmedju ostalog, sta vama konkretno cini sajt sranje? Pitajte se sta na njemu fali, zasto i kako ste vi sami doprineli da na njemu toga nema. Kad je jovicic otvarao dobre rasprave, kenjalo mu se jer mu dug uvodni post i da su mu sranje teme. Kad se Nesa De Beli cimao da pravi kao neke klipove i nesto slicno, bio je izvrgnut podsmehu. Znaci ne sali na konto toga, nego podsmehu. Kad je kuvajlija isao i davao pocetni polet i podrsku novopridoslim clanovima, oteran je jer je eto lajker. I more takvih sitnih stvari. Tipicno -dosli divlji oterali pitome.
Sve te stvari i more drugih su dovele do toga da ovo danas izgleda kao preslikana ulica Srbije sa koje se nekada dolazilo ovde jer se bezalo bas od toga. Pogledajte samo aktivne teme. Ne razumem sta biste dobili razmodom svih ljudi? Ja iskreno, retko kad sam banovao, jer i nema neku poentu... svi ti ljudi koji lose zrace se mogu jednostavno izignorisati i sami ce se povuci. Ne ulazis u raspravu i ne odgovaras nebitnima. To je Dzimi dobro radio. A vi ste sad sve to usmerili na pogresnu stranu i pogresne ljude, jer su jelte, ti ka kojima bi trebalo da bude usmereno vasi dobri ortaci jer vam komentarisu definiciju koju napisete jednom u tri meseca i videli ste se na VOS-u prosle godine dva puta.
I tako...
Smisljajte neke kreativne teme (ne, stric nije kreativna tema), davajte realne predloge (realne jer kajzena boli kurac i sve sto zahteva minimum truda sa njegove strane je nerealno), probajte da nekad vodite raspravu argumentovano a ako je tema aktivna a nemate pojma nista o njoj (sto je malo verovatno jer ovde svi doktori svih tema) probajte da naucite nesto ili je vec zaobidjite ako vas neinteresuje... i to je to otprilike..

Нема жемских на сајту. Нема. Сумњам да је иједна постовала на овој теми осим Натнат.

А кад нема жемки одређене врсте у биотопу, нема ни могућности репродукције, или бар покушаја, осим оних противуприродних. А кад нема репродукције, врста одумире.

ЕЈ ЛИМАР КАКО БИ БИЛО ДА СЕ НОСИШ У СИРИЈУ НИСУ ТВОЈА ДЕЦА ГИНУЛА ЗБОГ НЈЕНОГ ЗЛОЧИНАЧКОГ ОЗЛОГЛАШЕНОГ МОНСТРУМА

Ej, Ajaks, kako bi bilo da mi se ne obraćaš?

Pravo pitanje je:
ko sledeći od modova ima muda da sledi natnatin primer?