Prijava

Како би било да ми се извиниш матори болеснику???

Proseljacivanje sajta u periodu oko 2010 koja se preselila na celokupan balkanski humor.

Kad je jovicic otvarao dobre rasprave, kenjalo mu se jer mu dug uvodni post i da su mu sranje teme. Kad se Nesa De Beli cimao da pravi kao neke klipove i nesto slicno, bio je izvrgnut podsmehu. Znaci ne sali na konto toga, nego podsmehu. Kad je kuvajlija isao i davao pocetni polet i podrsku novopridoslim clanovima, oteran je jer je eto lajker. I more takvih sitnih stvari. Tipicno -dosli divlji oterali pitome.

realno agilni da se razmoduje i mogla bi da se zakljuca tema, al on to nece jer da hoce i da ima osecaja za to sta vecina ovde misli ne bi se ni doslo do ovoga :)

Rasni nemoj da spemuješ je l si debil jbt.
Ozbiljno razgovaramo ovde jbt.

Како би било да ми се извиниш матори болеснику???

Izvini. I kaže se BOLESNIČE. I odjebi.

MUSAŠI - kad bih sumirao ono što si napisao rekao bih

firma propada, jebiga, ali neka ja budem direktor, jer, teško je biti direktor, a još teže je ne biti.

E da... celte, uz svo duzno postovanje, poslednjih dana od kad ste se popickali na mod forumu i oko svih ovuda desavanja i tvojih postova kako se postavljas prema modovima
delujes mi ovako...
https://www.youtube.com/watch?v=e2cx7hk-JQA&feature=share
(nista drugacije od mene onomad :D)

celt
oce i agilni, ono zbog njega i krenulo sve ovo? ja mislio vas dvoje zajedno idete :)

Oću, Kelte, još pre neki dan sam linkovao Kaizenu gde sam te vređao, ali mu je to izgleda zatrpano. Čim se opet uloguje, bićeš srećan.

EVO VEĆ OSEĆAM POBOLJŠANJE

Ništa neće promeniti smena moderatora, ista govna će se pisati i otvarati nebulozne teme i posle njih, iste lihvarske face ordiniraju ovde već dugo vremena i sami su stvorili forum takav kakav je danas. Moderatori daleko od cvećki, uzimaju više moći nego što im pripada ali da li je to važno, ovo ionako nije realnost nego internet.

Сајт је пропао од како су либерални педери из Обреновца под скутама луксембуршких убица и домаћих издајника подржани женом у црном почели да шиље зулуфе по форуму терајући нас који смо основали вукајлију
ти и такви ћорави гљивари су заузели сваку тему на форуму остављајући само гтд-у по аутомобилизму да пише како јебе космополиту у голфу, извињавам се што помињем имена сад

MUSAŠI - kad bih sumirao ono što si napisao rekao bih

firma propada, jebiga, ali neka ja budem direktor, jer, teško je biti direktor, a još teže je ne biti.

Ne razumem. Mislim, razumem ako kontas da sam jos uvek mod

Јасно је да је оно са Рихом на Звездиној теми кап која је коначно прелила чашу и натерала незадовољне да отворе ову тему. Морам да кажем да сматрам да су у овом случају банови били потребни, јер се претерало. Много смо се уљукали сви у овој некој атмосфери где је постало као добар дан написати некоме "дувај га, балијо/цигане/педеру/морончино". Не кажем да треба за такве ствари бановати (мада јесте постало превише раширено, чини ми се да зна да убије неку нормалну расправу), али дошли смо до тога да не знамо где је граница. Не кажем да треба да се обраћамо једни другима као да смо енглеско племство, али тек не треба да идемо у том смеру да се частимо увредама као јутјуб "ратни злочинци". То стварно прелази сваку меру доброг укуса и људскости на крају крајева. Јесте ово интернет и дозвољен је морбидан хумор који се не цени толико код широких народних маса, али не може то да буде универзални аргумент и оправдање за све. Дефинитивно бисмо сви морали да размислимо мало о самоконтроли, што рече Проф.

Ипак, сматрам да неки људи треба да се повуку са модераторских позиција, тако да можете да ме ставите у први пост. Рећи ћу и који су то људи.

Пре свега, Агилни и Џони, који су заједно са сада већ бившом модераторком Натнат у последњих пола године навукли баш доста гнева солидног броја људи. Знају да изгубе контролу, лако плану, превише су штитили неке ауторе, док се истовремено нису санкционисала много већа вређања "небитних" аутора, често су бахато одговарали и таквим потезима су изнервирали доста људи. Убрајам ту и себе. Приметио сам да су више пута покушавали да изгладе односе, трудили се да поправе атмосферу, али довољан је био један сличан потез да нас опет подсете на претходне несугласице. Не кажем да би њихов размод препородио сајт, али можда би бар мало поправило атмосферу. Не иде им модерисање, мислим да треба да батале.

За Циклона и Смарка не знам шта бих рекао, нису ми нешто драги, али не могу да кажем да би морали да оду. Може размод, а и не мора.

Са Брусом се често не слажем, некад ме и нервира као малопре што хоће да одустаје од писања, јер га је неко поткачио за дефиниције, било је и ситуација када сам помислио да треба да батали модерисање, али можда би било добро и да остане. Стекао сам утисак да има одређену дозу смирености и одмерености кад су банови у питању.

Остали модератори - Дејан Цукић. Као модератори, не као личности.

Предпоставимо да си у праву.
Да ли мислиш да би се овде могло наћи 10 неутралних људи који су активни сваки дан а да притом испуњавају сва три твоја критеријума? (Ајд да кажемо да буду још коју годину старији од 18, због додатне зрелости)
Ако постоје такви, молим да се остали укључе у набрајање.

Vidi, ne moraju obavezno biti svi svaki dan tu, ali ono, bilo bi poželjno da u tom mod timu bude i onih koji jesu. Naravno ne bi bili poželjni ljudi koji imaju problem kao ja da tu dođu svakih mjesec dana pa zaglave mjesec dana pa ih opet nema mjesec-dva i sve tako u krug ali nekoliko ljudi koji su tu više manje redovni i imaju neki kontinuitet po pitanju posjete sajtu (ako ništa da su tu bar 3 puta nedjeljno) bi mogli popuniti te praznine. Recimo uz nekoliko "svakodnevnih" (probaću se sjetiti kasnije) bi jedan takav tim mogao da operiše sasvim pristojno.

Uostalom kad kažemo da ovi moderatori treba da siđu sa funkcije... ili bolje reći kad kažem, jer ne mogu ođe govoriti u ime svih, ne mislim da to bude trajno bez mogućnosti da se vrate na nju jer bi to više ličilo na sankcionisanje režima nego na uvođenje promjena u njemu.
Npr. neki moderatori kao što je recimo natnat bi se mnogo bolje snašli u nekom drugom mod timu u kojima ne bi izgledali kao maskota prema kojoj se ostali modovi okrenu kad nešto zaseru i onda kažu "pa kako smo svi govna? Pa pogledajte natnat eee brateee pa znaš ti kakva je natnat dobra pa ona ne bi mrava zgazila eee a kažeš svi govna? Pa brate kako možeš brate evo ti ban 17 dana brate kako si mogao..." Još kapiram da je nat nat ovako malo popustljiva pa da mogu pojedinci da iskoriste to kao što smo imali slučaj kad su banovani bač i pseto (moje viđenje, moguće da griješim opet).

Uostalom imamo problem kad treba da govorimo o imenima a evo budi iskren, da te je neko prije pola godine pitao koga da ubace kao moderatora bi li ti na pamet pale vidra i natnat (iako mislim da su posao obavljale pristojno ako već ne pretjerano aktivno u slučaju vidre kako sam čuo)? Ja ih se vjerovatno ne bih ni sjetio jer nijesam primjetio da su nametljive do granica omniprezentnosti na forumu i sekciji za komentare (ne odnosi se ovo na kurajbera da se odmah ogradim nego na neke hipotetičke buduće modove).

I za kraj, da ne bude da neću nikoga da pomenem, evo ja bih predložio Stevana.

Sajt je malo propao i u onoj velikoj akciji razbanovanja trajno banovanih debila. Inače, ko je osnovao Vukajliju, vidi se i na profilu, otkad je aktivan, a da li doprinosi sajtu ili ga sjebava, vidi se po tome da li šizofreniše okolo ili je normalan.

A koliko ste se samo ogrešili o Natnat, to niste svesni. Osoba koja jedan čitav segment sajta drži u malom prstu. Ne meša se mnogo u forum, čet, niti previše banuje (skoro nikad). Napadaju je ljudi kojima se retko i obraća, a pojedini su dovoljno neuki da ne razumeju pozitivnu od negativne konotacije (mentos-mentol, kao primer jedine konkretne "greške" koju ste kod nje naveli na čitavoj temi, sve ostalo su bile neke opšte stvari koje veze sa životom nemaju).

Za ostale, niti o sebi i svemu što piše, neću pričati, jer bismo se vrteli samo u krug. Slažem se da je bilo dovoljno moderisanja od mene i to je to.

сно је да је оно са Рихом на Звездиној теми кап која је коначно прелила чашу и натерала незадовољне да отворе ову тему. Морам да кажем да сматрам да су у овом случају банови били потребни, јер се претерало. Много смо се уљукали сви у овој некој атмосфери где је постало као добар дан написати некоме "дувај га, балијо/цигане/педеру/морончино". Не кажем да треба за такве ствари бановати (мада јесте постало превише раширено, чини ми се да зна да убије неку нормалну расправу), али дошли смо до тога да не знамо где је границa

Да је Риха банован на сат времена када је почео да сере, не би било вређања, не би било ничега. Овако је све што се издешавало последица танких живаца и нечије жеље да подјебава. Заслужио је и он бан, и Бохор. Само је то могло да се избегне. Моје мишљење.

Podržavam temu ali samo do dela sa banovanim autorima. Mislim da modovi nisu krivi što sajt nema dovoljno članova. Krivi su drugi sajtovi koji su popularniji od vukajlije (Ana.rs itd.)

Зашто су ми враћене две дефке из мртвих? Бришите их!