Догорело.

  1. НЕМОЈ ДА СИ МЕ ЈОШ ЈЕДНОМ НАЗВАО ДЕБИЛОМ ГОСПОДИНЕ ДА НЕ БИ БИО ПРИНУЂЕН НА ДРАСТИЧНЕ МЕРЕ???
    ТИ НЕ ЗНАШ ШТА САМ ЈА ОСТВАРИО У ЖИВОТУ, А ГДЕ СИ ТИ ОСТАО ПОПИШАМ ТИ СЕ У КОЛУБАРУ ШОЊО ДА ТИ ОПЕТ СВЕ ПОПЛАВИ??

  2. Tačno.
    I šta je sa Ciklonovim hiper odabiranjem defki?

  3. Ког поста?

    Pa reče da si se na mene ogriješio. Skapirao sam da je bio neki post o tome nemam pojma.

    Што се другог дела мог коментара тиче, сва она јебања са такмичењима и глупостима, и генерално оно што си раније радио не можеш да порекнеш.

    Obje tačke po kojima me kriviš su gluposti.
    Malverzacija je bila obična sprdnja a ako pod tim "ranije radio" misliš na to što sam bio "smarač"... pa jbg brt ja se od prvog dana nijesam promijenio nimalo. Ili ste se vi ljudi stvarno napržili na moju priču ili ste samo oguglali na moja sranja, trećeg nema.

    EDIT: mada slažem se da i dan danas dosta serem.

  4. Мање се експонираш. А и огуглали смо у доброј мери.

  5. Ajakse, ispao si kurton pre neki mesec kad si mi pretio i ugovarao tuču. S takvima nemam ništa, ajd sad ostavi me na miru.

    ТИ НЕ ЗНАШ ШТА САМ ЈА ОСТВАРИО У ЖИВОТУ, А ГДЕ СИ ТИ ОСТАО ПОПИШАМ ТИ СЕ У КОЛУБАРУ ШОЊО ДА ТИ ОПЕТ СВЕ ПОПЛАВИ??

    E nemam pojma šta si ostvario, ali nisi naučio da pišeš malim slovima, a to se uči u prvom razredu.

  6. Мање се експонираш. А и огуглали смо у доброј мери.

    Jbg, rijeđe sam tu al kad god sam koristim svaku priliku da otvorim što više tema na kojima mogu da serem. To mi je najzanimljivij dio internetovanja

  7. Stevane kako ne shvataš? Banovan Rixa je došao da nas provocira sa duplog? Kako je moguće da je duplom dozvoljeno da cima ljude. Ja kad sam banovan bio ranije dodjem zduglog na čet i to je. Ne moš provocirati tada. Da je on sankcionisan na vreme 5 banova bi bilo sprečeno

  8. Мајмуне гљиварски серем ти се у шуму где ти најслађа печурка расте када сам договорао тучу био сам мртав озбиљан, али то што ниси добио батине захвали свом детету коме је моја кума професорка у вртићу.
    Све знам и где живиш и чиме се бавиш и одакле ти новац, не вуци ме за језик да не би морао и за курац када све објавим овде

  9. Nije Riha bio u banu tada, istekao mu je. Zato je dobio 10 dana, pa je na toliko banovan i original. Bokserov dupli je banovan trajno, jer je došao odmah nakon što mu je original banovan. Čisto to da razjasnimo.

  10. али то што ниси добио батине захвали свом детету коме је моја кума професорка у вртићу.

    To si se nešto istripovao, ja nemam dece. Možda se svađaš s pogrešnom osobom?

  11. Krle, to su sve defke koje sam planirao da odabreme u neko skorije vreme. Pošto za to neće biti mogućnosti koliko već sutra, iskoristio sam priliku da ih sada odaberem.

  12. http://vukajlija.com/forum/teme/65427-dogorelo?strana=13#post_3088532

    Слажем се, па можда и у потпуности, са овим.

  13. В.С. 34.г Обр., немојте се заваравати да не знам све о вама и вашем потомоству
    ако тим темпом наставиш нећеш ни имати

  14. Kad ću da dodjem, za 20 dana brate?
    Bio si tu, trebao si da sprečiš to, pa i da zaključaš temu.
    Cik gospodin, razmodovao se a niko ga kapiram po zlu nije spomenuo. Strašno je ovo na koji način primorani da pričamo. Kako neko ne vidi kad pogreši jbt

  15. више јер ћу ти полупати пичку да не буде да претим већ рођеном потомству

  16. Ja sam dosao da trazi razmod, jer vise ne mogu da moderisem. Smorilo.
    PENIS VAGINA IZMET DOJKA!!!

  17. obrisite defke sto zyc vratio je

  18. A štoih je vratio?

  19. brate aj mi odaberi postere i ja cu da nastavljam da pravim i pravicu a ti svaki odabiraj sve dok ne dobijem krunu. unistimo sajt :D i tako njima 50 jos uradi

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.