Догорело.

  1. да су сви модератори брисали те дефиниције и постере и остављали квалитет као ја онда, можда би људи и читали то, па и ја

    не могу на силу да пишем и читам кад ми није занимљиво и затрпано говнима, јебига, а и лоше пишем па нећу да нервирам остале

  2. Џони, Брус и Ната треба дљ буду модови.

  3. E vredi. Više mi je pun kurac ljudi koji sopstvene komplekse, višak kilograma, usran stil života i zadriglu (ne)kulturu projektuju kao humor na sajtu istog. I razume se da će se takvi ljudi podsmevati bilo čemu što naginje na dijametralno suprotnu stranu od takvog njihovog stanovišta. A šta me, ustvari, najviše nervira? ( a tu ubrajam i svoje ponašanje) To što obrazovani i kulturni ljudi na ovom sajtu moraju da koriste taj zadrigli način sporazumevanja (čitaj: pisanja) ne bi li iole doprli do nekog. Svaki pokušaj inteligentnog sleš intelektuanog izražavanja biva odmah i od strane raznorazne marve (samoproklamovanih trolova i, generalno, ljudi koji smatraju da je prdež=humor) u korenu sasečen, ismejan i odgovarajuće ocenjen/vrednovan. Meni su, lično, definicije centralni deo sajta, na Forum zalazim neuopredivo ređe. Ali kad god na njega i zađem imam šta da vidim - prepucavanja na navijačkim temama, pišanje po lobanjama na temi "Fotografija" i "Hortikultura" (reci, lolololo)...i SPEM. Gigantski, nekonotrolisani, bezobrazni, neduhoviti, seljački, neinteligentni, isforsiran SPEM.

    Spemujte defkama, majmuni.

  4. Bez takvog humora sajt bi bio sranje ili rečnik Ivana Klajna.

  5. Подмићујте модераторе тоблеронама, мајмуни.

  6. juce sam na radiju cuo da nije rabotio fejsbuk cuku vremena.
    kapiram da je onom cukenbergu bilo jebano sve po spisku i da mu je bilo sve objasnjeno kako da se to vise nikada ne dogodi.srbi bre!od pamtiveka znaju kako sve treba da funkcionise.ne to,sve!

  7. Ali kad god na njega i zađem imam šta da vidim - prepucavanja na navijačkim temama, pišanje po lobanjama na temi "Fotografija" i "Hortikultura" (reci, lolololo)...i SPEM. Gigantski, nekonotrolisani, bezobrazni, neduhoviti, seljački, neinteligentni, isforsiran SPEM.

    Spemujte defkama, majmuni.

    Upravo o tome pričam Profe. Forum je u kurcu, većina kvalitetnih autora je pisala relativno retko, svi imaju mali broj definicija u vreme kada su najkvalitetnije pisali. Ono što ih je zadržavalo na sajtu je bio forum. Sada je forum kurčina, i ljudima se ne bleji ovde, što dalje implicira, više uopšte ne pišu ovde itd.

  8. Pakle, dokazao si poentu mog posta.

    Profe potpisujem tvoj post, do reci.

  9. Forum je propao jer većina ne zna internetovati. Život na forumu treba biti paralelan sa ril životom i ne treba biti JEDINI. Takođe, cilj je ostati anoniman. Makar za većinu. Tako da osetljive dushe ne kukaju kad neki pavijan se posluzhi njihovim privatnim inf. Al kasno je jer ste se povezali ko sitna crevca i preneli sav svoj zivot ovde.

  10. Nije problem priliv kvalitetnih ili potencijalno kvalitetnih autora. Mnogo veći problem je to što se stvorila takva kurčeva atmosfera na forumu, da tim ljudima nije interesantno da ostanu ovde.

  11. Проф закључо тему.

  12. Roki, naravno da tu ima i zabavnih stvari, neko ponekad odvali nešto do jaja, ali ja pričam GENERALNO. Recimo, teme "Madalina" i "Manele" su baš osveženje bile, iako nisu bogzna koliko ozbiljne. Msm, svi se lepo sprdamo na njima. Ali ima mnogo glava koje numeju da se iskontrolišu ili su, jednostavno, jebeni klinci a imaju, jelte, tu mogućnost da postuju na Forumu. I toeto. Rešenje je: rigoroznije banovati.

    I može neki eksplejn za te toblerone, ne čujem prvi put za to?

  13. Agilni je bio ok mod, uvek prisutan i spreman da odgovori. Ne razumem ovu odluku.

  14. Pakao Juga
    Agilni je bio ok mod, uvek prisutan i spreman da odgovori. Ne razumem ovu odluku.

    TAČNO!

  15. И одабиро за тоблероне, или тако нешто, кажу.

  16. Mala Vidra, Remac, messalina su ljudi koji treba da se skinu, bez uvrede, samo mislim da su najneaktivniji, a za Remca mislim da je loš čovek.

    Vratite Agilnog, nemojte se sramotiti. + Kosmopolita (da se vrati ženska ravnoteža) + The Prof (na probni period od mesec dana pa da vidimo), i to je to. Nemoj se sramotiti kajzene, vrati Agilnog.

  17. Ako je toliki problem sa prilivom nekvalitetnih definicija koje zatrpavaju kvalitetne, mogao bi da se napravi poseban segment sajta gde bi defke odlazile nakon objavljivanja. Taj deo mogu samo moderatori da vide i oni vrše "propustanje" defki u najnovije. Govna brišu.
    A da... Oterali ste i oteraćete sve one koji bi to i pročitali i sortirali.

  18. Kapiram da su Natnat i Agilni otišli sa mesta modera iz nekih svojih opravdano-neopravdanih razloga, ali sajt je njihovim odlaskom realno izgubio na tom "dijametralno-suprotnom stanovištu". Slažem se da u moder timu treba da bude jedan-dva lik-a "iz naroda", što se kaže, ali ko?

  19. Krle96
    И одабиро за тоблероне, или тако нешто, кажу.

    Ne verujem za ovo, čak mu je to stajalo i na profilu tako da mislim da je klasična zajebancija.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.