Догорело.

  1. ЈА ОСТАЈЕМ КАКО ГОД ДА БУДЕ!!!!11

  2. Samo da kazem da nije nikakva odluka donesena u vezi sa Agilnim i natnat, sami su zahtevali razmod.

  3. Предложите валдемару да буде мод. То је један корак напред. Пробајте да имате неки јасан критеријум код бановања да се не би сваки пут неко бунио. Немојте да улазите у жестоке дискусије које ћете касније модерисати. Ако хоћете, дискутујте као сваки други учесник, а ако се претера оставите неком другом да модерише.

  4. zar ti nisi iscmizdrio za 12. rodjendan ili tako neki?ili je to neko drugi sa godistem vidno istaknutim.
    ispricavam se ako gresim.

  5. Čegi, to nije loša ideja, uopšte.

    E da, uz svo dužno poštovanje prema autorima od preko 30 godina, mislim da ne bi bilo loše da garnitura moderatora bude malo mlađa. Između 20 i 30 godina. Smatram da umodovanje "starijih" ne bi mnogo promenilo. Mislim da su malo inertniji od mlađih. I druga stvar, treba umodovati bar dva moda da održavaju forum više od ostalih. Tu najviše dolazi do sranja, i sam taj segment sajta je malo previše zapušten.

    Definicije se podrazumevaju.

  6. немам појма за тоблероне, то је неко извалио али сам заборавио што, зајебанција

  7. Предложите валдемару да буде мод. То је један корак напред. Пробајте да имате неки јасан критеријум код бановања да се не би сваки пут неко бунио. Немојте да улазите у жестоке дискусије које ћете касније модерисати. Ако хоћете, дискутујте као сваки други учесник, а ако се претера оставите неком другом да модерише.

    +1234
    To je ono što sam i rekao na nekoj od prethodnih strana.

  8. kaizen
    Samo da kazem da nije nikakva odluka donesena u vezi sa Agilnim i natnat, sami su zahtevali razmod.

    Onda su bili pod pritiskom od strane otvarača ove teme i sličnih, pa se osetili kao da su nepoželjni, što nije istina. Otvaram temu za vraćanje Agilnog i Natnat u modove, prelijte se tamo.

  9. Kaizene znamo da su sami tražili razmod.

  10. kaizen
    Procitao sam do 10. strane, ostatak cu u toku dana, a onda cu sazvati konferenciju za stampu ...

    Биће неких новитета. Кад вечерас или сутра будете укуцали: http://vukajlija.com/, појавиће се обавештење: "Сајт није више у функцији". Лололо

  11. Санитарни, тражио сам. Не сећаш се ни разлога, зато то и не спомињи.
    Нећу да причам о свом доприносу сајту, али свакако сам заслужио иоле поштовања с обзиром на време које посвећујем Вукајлији. Годиште је небитно.
    Кајзене, прочитај мој ПВТ, ево и доказа за то..

  12. Krle96
    Санитарни, тражио сам. Не сећаш се ни разлога, зато то и не спомињи.

    koji god da je,to se ne trazi.
    ako si ti taj,onda si se cvalio zbog rodjendana.

  13. Не могу да ти објашњавам. А то сад и није тема...

  14. Не смарајте на овој теми. Јебале вас одабране дефиниције.

  15. Krle96
    Не могу да ти објашњавам. А то сад и није тема...

    verujem da je jako kompleksno
    cmok

    Сантјаго Коровјов
    Не смарајте на овој теми. Јебале вас одабране дефиниције.

    samo ne na ovoj.ova zivot znaci

  16. Ja stvarno nisam mislio da se mešam u ovo sve iz razloga što nemam šta pametno da kažem a pročitao sam svih 34 strana teme.
    Ali, uvek neko ali, simptomatično je što je od juče odabrano nekoliko definicija autora koji su hm poveli ili se pridružili ovom pritestu ili šta god to bilo.
    Ne znam iz kog razloga.
    Znam da je dobar deo tih definicija golo govno.I više od toga.

  17. Cajk odabrao, pre nego se razmodi.

  18. Џони, промени разлог бана Југословену. Нек разлог буде "шупак, шупачка реакција", јер онакво вређање не треба санкционисати (на нивоу десетогодишњака је). Али ту пичкинску реакцију је ок. :Д

  19. I produzite ban prolivu.

  20. Cajk intelugentan čovek. Dakle, hteo je da kaže 'To je vaš doprinos sajtu'.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.