Догорело.

  1. хе хе сад кад буде скинуо мода још некој ауторки, могу да се зову Сестре Размолдован

  2. Ali pazi ovako, ako sad siđeš privremeno sa funkcije pa autori procijene da vrijediš da na nju budeš vraćen u nekim, ajde da ih nazovemo demokratskim izborima, onda bi nam pokazao da smo mi zapravo bili "negativci" u ovoj priči.
    Ako misliš da ti autori pak ne bi ukazali podršku... jebi ga, onda je to isto kao vlast koja neće da raspiše prijevremene izbore da izmuze još koju paru.

    Kapiram da to svi treba da urade kao neku vrstu vađenja sanitarne knjižice.

    Zbog toga - OTIDI! (bar na kratko)

  3. Ne, sa bilo kojom slikom koja je tamo ne mozes da radis sta hoces.

  4. I dont care zaklučao temu postom:

    I don t care
    Dobro za ovaj ban ajde receno je privatno je svetinja i to stoji, Ali od starta ti si stao u gard. Brate opusteno vidis da hoce da postanu modovi i kraj. Ti jos nisi potpuno na meti jer stoje ovi iz kafane za tebe. Ali samo samo je pitanje vremena kada ce i na tebe licno da urade. A protiv tebe privatno msm da nema niko nista nego jbg oce moda ljud. A ocu i ja da probam nekako za nesto da se ogrebem sto da ne. Makar da seruckam po forumu jer imam par dana sad izmedju rokova slobodno :D

  5. Slinava pršuta
    Ali pazi ovako, ako sad siđeš privremeno sa funkcije pa autori procijene da vrijediš da na nju budeš vraćen u nekim, ajde da ih nazovemo demokratskim izborima, onda bi nam pokazao da smo mi zapravo bili "negativci" u ovoj priči.
    Ako misliš da ti autori pak ne bi ukazali podršku... jebi ga, onda je to isto kao vlast koja neće da raspiše prijevremene izbore da izmuze još koju paru.

    Kapiram da to svi treba da urade kao neku vrstu vađenja sanitarne knjižice.

    Zbog toga - OTIDI! (bar na kratko)

    Pazi kad sam ja to i napravio, nije me bilo tri meseca.

  6. и брусу да се скине админ

  7. Johnny Kurajber
    Ne, sa bilo kojom slikom koja je tamo ne mozes da radis sta hoces.

    slika okačena na javnom forumu je privatna? kakvo redefinisanje pravne materije lol
    znaš ti da ti nisi u pravu, ali prevazići tolike komplekse je i većim ljudim težak zadatak.

  8. Deset ljutih modova
    bili su autoritet
    jedan se sam razmodova
    Ostalo ih devet

    Devet ljutih modova
    Na kurcu ih nosam
    Jos jedan s liste nestade
    Ostalo ih osam

    Osam ljutih modova
    na listi ih gledam
    cim sam listu refresovo
    ostalo ih sedam

    Sedam ljutih modova...

  9. Sedam ljutih modova
    jedan nije čest
    razmodovaše messalinu
    ostade ih šest

  10. Ja bih da predložim Žajka za moda.
    Najozbiljnije.

  11. Ja bih da predložim Žajka za moda.

    +1

  12. Mogli bi fejsu da date moda sobzirom da je on jedini koji je to tražio a nikad nije modovo.
    I pošto vidim da se još par ljudi slaže za KNIN sekciju sajta predložite to kaizenu tamo na mod temi kapiram da će tamo pre videti nego da se otvori tema ovde

  13. Ne može, KNIN je Kurajberov.

  14. jebo vas žajk. on je produkt kombinacije teškim metalima otrovane pijaće vode i 6 generacija incesta.
    ostanite ozbiljni.

  15. Ja bih da predložim Žajka za moda.

    +1

  16. Јбт, 90% ове теме је тешки трансфер.

  17. Da se svi kolektivno nosite u pičku sa moronskom tvrdoglavošću i glupim raspravama. Gledajte kako ćete nešto da uradite, promenite, a ne da se poseravate na zadnjih 30 strana jebem vas baš malo.

  18. sve nesto kapiram da oni koji se trude da budu konstruktivni i brane sve ovo ovde k'o sveti krst i odgovaraju na sve zele da budu modovi,pa su super fini.ali i kriticni.konstruktivno kriticni.

  19. Bruce
    Ne može, KNIN je Kurajberov.

    Ако је КНИН Курајберов зато што је отворио тему, онда је и тема са сликама Круповрбаског змаја, самим тим и све слике на њој, значи има право да ради са њима шта хоће, значи није смео да буде банован...

    Ај да се не зајебавамо, знаш одлично на шта је човек мислио. И КНИН није оригинална идеја, Њуз.нет је први почео, само је ово квалитетније. А ако идеш том логиком да то сад не сме да прерасте у нову секцију јер је неко отворио тему на форуму, ај да укинемо и реакције.

    Иначе, Џони, размодуј се, озбиљно, добар си лик кад ниси модератор.

  20. I koja je kurčeva uloga moderatora ovde. Dozvoljava se spam moronu koji ima 20 definicija sa prosekom 18, i koji se pritom samolajkovao sa 14 duplih naloga. Koji su vam sada kriterijumi za ban? Naravno da su se navodili moroni kada to dozvoljavate. Možeš ti da obrišeš milion definicija, nećeš time poboljšati sajt dok ovako nesto dozvoljavaš

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.