Догорело.

  1. Најјаче ми је што Џони форсира причу да је дебели покренуо тему како би опет био мод, а и сам зна да Јебач модератора не би видео да тај исти Џони није правио велика срања са навијачким бановима.

  2. Jel ovo neka najaktivnija tema na forumu ikad?

  3. Dogorello zamenio motku i fensi gedžete poklopcom od šahta!

  4. Zasto Remac jos nije razalovan?

    A Kazane kad budes bio tu fikni i ove sto nicemu ne sluze: mesalinu i vidru. I zajebi rodnu ravnopravnost.

  5. Zasto Remac jos nije razalovan?

    A Kazane kad budes bio tu fikni i ove sto nicemu ne sluze: mesalinu i malu sidu. I zajebi rodnu ravnopravnost.

  6. Ај не палите се. Фино рече Кајзен да је размодовао оне који су сами тражили размод.

  7. Pa i remac je, zato i pitam lepi.

  8. Autobuse ako su hteli što otvorismo temu?

  9. Šut' de D.B. Cooperu.

  10. Za Njidru ne znam šta radi, al vidim da je tu. Mešalina nikad nije svakako ne radi ništa jbg.

  11. Дајте да правимо манифест.

  12. Čekaj sad truleksu treba da psujemo sve redom jer smo mi seljaci i da nas banujete? I onda smo mi krivi a ne on što mu je dozvoljeno da sere ovde?

  13. Analni penetrator
    Autobuse ako su hteli što otvorismo temu?

    Па управо због теме и толиког броја аутора који су се јавили и прозвали модераторе, неки од њих су затражили размод, Кајзен прихватио, значи тема успјела.
    Али ви причате као да је Кајзен послушао нас и размодовао модераторе, а сам је написао да је само одг на њихов захтјев. Не знам шта ти није јасно?

    Пишете као е размодуј сад и ове двије, идемо бреее до краја! А немате појма ни да ли раде ни како. Ко да ће сад кајзен за сваку обичну напомену неког размодовати.

  14. Hahahaha dal si realan.
    Elem, držite se teme
    Edit. Čoveče kad je neko za 6 meseci tu 13 dana ne može da briše postere hteo ili ne.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.