Догорело.

  1. Што не бих био реалан? Ти си тај који је побркао појмове и има проблема са праћењем хронологије и развоја догађаја, и узрочно-посљедичних веза.
    Значи шта је изазвало шта и којим редом.

  2. Ok. Tako je. U pravu si.
    Sad ili odjebi ili se drži teme, kapiram da je to ok.

  3. kad vidim mekane glavice poput musasija kako kenjaju o nekim doprinosima i slicno,digne mi se
    sta si ti doprineo sajtu?
    kad je nekoga animirao/nasmejao musasi
    i uopste mnogi mase poentu teme,uglavom old skul smaraci neki koji nisu ni prici nama iz kafane sto se tice zanimljivosti,ljutine i ljubaznosti

  4. Analni penetrator
    Ok. Tako je. U pravu si.
    Sad ili odjebi ili se drži teme, kapiram da je to ok.

    Ај шта си се наложио, држим се теме сво вријеме јеси ћорав

  5. ДОГОРЕЛОЛОЛОЛОЛ
    Ја спас видим само у тотално либералном форуму

  6. doprinos sajtu---ono sto misle da rade oni sa 45635367456 definicija i lupanjem pluseva/minuse na sto vise definicija
    evo toliko ste doprineli sajtu da je server zagorio od doprinosa

  7. Ја контам да се није требао размодовати ико, а и да не треба дати мод функцију оним куљ ауторима који праве куљ садржај и доприносе сајту на куљ начин, већ да је остао и остане овима као што је мала њидра, да јој импонује што је модератор и да може да се курчи међ другарицама.

  8. kad vidim mekane glavice poput musasija kako kenjaju o nekim doprinosima i slicno,digne mi se
    sta si ti doprineo sajtu?
    kad je nekoga animirao/nasmejao musasi
    i uopste mnogi mase poentu teme,uglavom old skul smaraci neki koji nisu ni prici nama iz kafane sto se tice zanimljivosti,ljutine i ljubaznosti

    izvini mali keru nisam te prepoznao
    I koja je poenta tvog provociranja mene danima? I to onako pickasto, tipa, cekas da se izlogujem i slicno... cemu siljenje kurca na mene?

  9. kad ste pre napisali 50 strana pizda vam materina, kako da se iscita sad to

  10. Буна опаааа

  11. Leprikon opusto niko nije procitao vise od ukupno po desetak stranica

  12. pa potrefilo se da bas ti pises kretenske postove

  13. Ђеси лепри јери ти је враћен кеш? Оних триес јура.

  14. Koliko ste vi u kurcu jbt, o cemu vi raspravljate. Elem, da ne skrecem s teme:

    Decko: Cao Devojka: Cao. Moram nesto da ti kazem. Decko: Kazi. Devojka: Volim te ♥ Decko: I ja tebe ali, ja imam 17 godina a ti 14 i ja sam sa jednom starijom devojkom.. Devojka: log off Decko je tog dana na vestima cuo da je jedna devojka presekla vene i krvlju, na zidu napisala: \"Godine nisu bitne!\" Decko je voleo devojku. I on je, takodje, sa svojom krvlju napisao,na zidu: \"Upravu si bila. Godine nisu bitne\"

  15. платио бих још 30 ојра да гледам тучу оланика и мусашија, ајој који би то шоу био

  16. Ako si me negde pominjao gljivarsku bolesniku samo da napomenem da si kriv za swe

  17. ај кад помињете шомија, покушајте да то буде дистинктивно да би знали о коме је реч, пошто нас има двоје активних. нпр. ако пишете латиницом нека буде shomy за шомија23 и šomi за мене, а ако је ћир. додајте 23
    и да, разочаран сам количином непредлагања мене за мода (једино ме бач предложио, хвала брт), није ваљда да се за то мора искакати из фрижидера на сајту или гурати у све расправе да се буде примећен, невера

  18. оба шомија да се умодују!

  19. banovati sve govnare koji su došli na temu i nista nisu konkretno rekli samo se šlihtali potencijalnim modovima. aj dont ker, maestro i slične neinteresantne pojave

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.