Prijava

ја сам се мазио са једним модератором

, 27 година, непуних, студира физику

фејзбукманијак, али да не одајем превише

Dobro je mislio sam da ćeš da otkriješ ko je. Neka ostane na ovome bombadil

Jel ovde mogu da okacim to sto ne masturbiram? Oce je l to ispovest?
Drugari me zajebavaju.

зашто мојејузернејм не подлијеже константи на вукајлији? зашто сви изврућу име, није то у реду другови

Jednom sam zgazijo malog mrava :'( kad sam pogledao bijo je živ :), ali je bio invalid, na dve noge :'(. Odlučio sam da mu pomognem, i dao sam mu dve svinjske nogice, ali nikad nije uspeo da se navikne na njih, i ubrzo je preminuo od kile, jer su mu dve svinjske nogice bile pretesxke :'(

I mene zajebavaju mendrile još više nego tebe :( (ovo se računa kao ispovest)

Jednom sa bio na internetu na jednom sajtu vukajlija i video sam jednu temu u forumu za ispovesti.com. Onda sam pomislio da osobu koja je otvorila temu treba kastrirati (ili pucati u picku) da se ne razmnozava dalje.

Potajno bodrim SNS ali me moji drugari vređaju pa sam napravio nalog na vukajliji da bih im dokazao suprotno.

Jednom sam sa ortacima bio na moru, i idemo ti nas trojica pijani nekim putem (betoniran) preko brda do kuće. Vidimo mi nešto crno, krupno se mrdnulo na putu. Kaže ortak: ,,U je kolika buba!'', a drugi ortak se zaleti i zgazi je. Kaže: ,,Ala sam joj jeb'o kevu!''
Mi priđemo, osvetlimo telefonom - kad ono govno. To me je inspirisalo da napišem ovu defku:
http://www.dodaj.rs/f/1r/nm/2yheu0du/buba-govnovukajlija-.png
I dalje sam fasciniran kako nam se svoj trojici učinilo da se mrdnulo...

Sad je krajnje vreme da tema umre. Zbogom.

da, brisi ovo dok je jos malo dostojanstva ostalo...

панћеро одабиј сјекто

Томдрил Мерилин
, 27 година, непуних, студира физику

Odsek LoL

Da ste otvorili temu za oca joila koji bi saslusao onda bih postovao.

pancera,pvt preljuti za 34 sekundi imaces

ШУКУРАЦ БРЕ, ЛОК