Prijava

Teško daće gasa uvesti u priču sol nikad nije video gasa pre BB.Čekam da izađe još par epizoda pa ću onda da skidam

djes ti to trazio jbt

мод едит: пиратске линкове у пвт

ne verujem coa da ce se pojavljivati volter i dzesi

Autori su rekli da se u prvoj sezoni sigurno neće pojavljivati Volter Vajt i Džesi Pinkmen.
http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2015&mm=02&nav_id=956059

Sto ne iskljucuje njihovo pojavljivanje u nekoj narednoj sezoni, mada ko zna u kom pravcu ce se razviti serija...

A rejting na imbd-u me stvarno iznenadio.Jes giligan majstor čovek napravio takve dve serije kao što su dosije x i BB al sam očekivao ipak da će ovo biti prosečna serija

pre izlaska prve epizode bilo je ocena tacno 10 sa 3-4 hiljade glasova, ovo su vise fanovi bb nabili ocenu, sta znam jos je rano pricati, za sad je odlicno

sta znam jos je rano pricati, za sad je odlicno

ovo

Ja sam čuo da se u seriji pojavljuje i jedan ollanik, koga Sol Gudman zove na razgovor za posao, bude jako ljubazan prema njemu, a ostale kandidate urniše. I na kraju i taj ollanik ne dobije posao, jbg, šuknuo ga Sol i njemu lol

hahahah
jebem ga u usta

odlicna serija,dans izlazi nova epizoda

СМРТ ПРИКВЕЛИМА које срање капираш, већ је био шоу циркус у серији и сад као приквел треба да надмаши та догађања ма какви курац

I ja ne podnosim prikvele, ma kako dobro odradjeni nije to to

Nemojte tako o seriji koja jedva da je počela, vrlo je moguće da će vam Vins Giligan očitati bukvicu

Teško daće gasa uvesti u priču sol nikad nije video gasa pre BB.Čekam da izađe još par epizoda pa ću onda da skidam

Ali Majk ga je znao i ranije pa se možda pojavi Gas
Inače priča o dva brata Salamanca je ostala prilično misteriozna, pa će se možda saznati više o njima.

mislim da likovi iz bb-a poput tuka salamanke i majka su samo gosti ovde i igraju mnogo sporednije uloge nego u bb,npr umesto tuka ce glavnu rec voditi onaj lik sto je s njim bio(iako je tuko jedno 16 puta zanimljiviji)...ono pojavili su se samo radi fore,jer ih je zanimljivo videti opet,al da nece imati bitne uloge...ja mislim da je tuko odradio svoje,a da majk ce i dalje biti samo taj chika sto prodaje karte na parkingu i jebe gudmana

nadam se da neće koristiti scene iz bb.
prve dvije epizode obećavaju dobru seriju.

dragi prijatelju ollanik, ne slazem se sa Vama. Majk je radio za Gudmana. Ne moze ostati samo na naplatnoj rampi.

hahahaahh sad sam video radjardov avatar izbliza i udavio od smejanja se

totalno,riha
pap,a i to sto kazes

MENE ME ZANIMA STA JE GAS BIO U CILEU