Prijava

на овој теми миткујемо

Ее, кад се сетим, за сријећу ми је било доста да победим у партији кликера некад у стара вријемена

ех кад се само сетим како је све било лијепо у време нашег тите, тад се радило али се и имало, а не сад сви оће да не раде, а да имају, па не може то тако, ех ех децо децо, не знате ви како се тад лијепо живело, могао си двапут годишње у бечиће да одеш на море, сад се нема ни за бованско језеро, ко последњи изађе нек угаси свијетло.

Eee da su mi tvoje godine... Uvijek bi mi bio krut.

http://vukajlija.com/nasledna-nostalgija ova definicija treba da nosi naziv mitkovanje!

сада је доста више лоше него што је било раније

Какве се ово теме данас отварају?

E, kad se setim onoga čega sam hteo da se setim....da...lepo vreme, mada kiša je*be.

Kase samo sjetim kako smo se nekad igrali napolju, nema toga vise...

Устанеш у 7 сати како би одгледао Витеза Коју. Боли те паче за све, знаш да кад упалиш Тв нећеш гледати Тадића како сере, педере како се балаве и Ивана Ивановића како једе говна. Баба ти испржи кајгану..уфф како је тад кајгана добра била. Одеш до продавнице и за 5 динара купиш десетак турбо жваки, са којима правиш ненормално велике балоне. Ако је субота, у 10 сати укључиш Пинк и гледаш Бадија, пса кошаркаша. Заврши се Бади, а ти одеш код ортака да се играш кликерима, узмеш му два стакленца, ал изгубиш мермерца, ал нема везе, прошле недеље си му узео нафталинца. Онда одете код комшије и крадете му трешње, умажеш се као свиња, одеш кући, кева ти опали два три шамара јер ниси био кући кад је долазила тетка коју ниси видео две године. Укључиш РТС 1, одгледаш Срлета и Пајчета или Штрумфове, зависно од тога који је дан био. У пола 8 одгледаш Лаку ноћ децо, истушираш се и легнеш да спаваш.

Устанеш у 7 сати како би одгледао кајгану. Боли те кајгана за све, знаш да кад упалиш кајгану нећеш гледати кајгану како сере, кајгане како се балаве и Ивана Ивановића како једе кајгане. Кајгана ти испржи бабу..уфф како је тад баба добра била. Одеш до продавнице и за 5 кајгана купиш десетак турбо кајгана, са којима правиш ненормално велике кајгане. Ако је субота, у 10 сати укључиш Пинк и гледаш Бадија, пса кајгану. Заврши се Бади, а ти одеш код ортака да се играш кајганама, узмеш му две кајгане, ал изгубиш кајгану, ал нема везе, прошле недеље си му узео кајгану. Онда одете код комшије и крадете му кајгане, умажеш се као кајгана, одеш кући, кева ти опали два три шамара јер ниси био кући кад је долазила кајгана коју ниси видео две године. Укључиш РТС 1, одгледаш Срлета и Кајгану или Штрумфове, зависно од тога који је дан био. У пола 8 одгледаш Лаку ноћ децо, истушираш се и легнеш да спаваш.

I KAD SVEĆA DOGORI, I KAD SRCE ZABOLI, SAMO JA TI MOGU POMOĆI OKO PONOĆI
http://4.bp.blogspot.com/-gzggND0mCwo/Tb0Mzk76-eI/AAAAAAAAAFo/eiXgJtfaFd0/s320/sveca.gif
OKO PONOĆI

al se nekad dobro jelo bas.
ovo danas samo mesina...

sada kad nismo ni mladi ko nekada dođi da mitkujemo zaaajeeednooooo

Eh kad se setim, nas 10 u igraonici, Call of Duty 5 na 5, mapa Carentan.

Eh kad se setim, soni kec, iss, ja maroko drugar brazil 4-1

Eh kad se setim...Crkva delila pomorandže pa ja i drugar kad uzmemo jednu turu, trknemo nazad u red i promenimo majice da nas popa ne izvali, eh, eh...

E kad se sjetim kako sam prvi put stajao u cosku kod uciteljice... Drug i ja se takmicili na casu ko ce bolje da naostri olovku, i ja ti njemu reko, Jazo, vidi ovo i on nesretnik stavi prst na stic, a ja ga klepim po ruci. Cijuknu Jazo, svi se okrenuse, a uciteljica obojicu posla u cosak. Ovaj dijagonalno od mene ronca i jauce istovremeno, a ja crko' od smijeha.

Eto, tako vrijeme bilo, dovoljni nam bili olovka i siljalo da se zabavimo, a sadasnja djeca samo bulje u telefone. Jaaa...

Устанеш у 7 сати како би одгледао Витеза Коју. Боли те паче за све, знаш да кад упалиш Тв нећеш гледати Тадића како сере, педере како се балаве и Ивана Ивановића како једе говна. Баба ти испржи кајгану..уфф како је тад кајгана добра била. Одеш до продавнице и за 5 динара купиш десетак турбо жваки, са којима правиш ненормално велике балоне. Ако је субота, у 10 сати укључиш Пинк и гледаш Бадија, пса кошаркаша. Заврши се Бади, а ти одеш код ортака да се играш кликерима, узмеш му два стакленца, ал изгубиш мермерца, ал нема везе, прошле недеље си му узео нафталинца. Онда одете код комшије и крадете му трешње, умажеш се као свиња, одеш кући, кева ти опали два три шамара јер ниси био кући кад је долазила тетка коју ниси видео две године. Укључиш РТС 1, одгледаш Срлета и Пајчета или Штрумфове, зависно од тога који је дан био. У пола 8 одгледаш Лаку ноћ децо, истушираш се и легнеш да спаваш.

Kajganisanje uvek pre nego mitkovanje.

Ehhhhh, kad je Hitler bio živ moj deda je vozio Poršea.