Prijava

Dobro... Krvavi leb...
Mada ne mora da stoji baš kod definicija.

Da li može da se uvede neko pravilo i na četu? Čet je ko neko slepo crevo sajta.
Mnogi autori koriste čet za iživljavanje, vredjanje i istresanje ličnih frustracija. Oni kojima je čet zabava, trpe to ponašanje. Moderatori se trude da to srede, tako što opominju ili banuju ako treba, ali se ti autori posle bana vraćaju sa još gorim ponašanjem.
Da li može da se uvede zabrana pristupa četu onima koji su tamo bili banovani zbog nekog razloga. Danas si i ti Kajzene banovao autora zbog spama sa mačkom, ali je to samo kap u moru onoga što se tamo dešava.
Ili jednostavno ukinite čet, i neka se manijaci presele na drugi sajt i tamo neka prave rasulo.
Znam da mnogim autorima smeta takvo ponašanje i da zaista trebate da razmislite kako da tamo uvedete neki red.

P.S. Ako je već otvorena tema sa predlozima, onda bi bilo lepo da se bar razmisli o njima, i autoru odgovori koja je odluka donesena.
Nešto me mrzi da pišem samoj sebi više.

sviđa mi se predlog (da postoji poseban ban za pristup četu). probaću da ga što pre realizujem.

ps: @svi: http://vukajlija.com/forum/teme/7663. previše je haotično da u jednoj temi budu svi predlozi. zaključavam ovu. od sada ću se truditi mnogo više da odgovorim na predloge, ali shvatite da sam često i sam u delimi šta i kako i sve dok se nešto ne realizuje nije sigurno da će ga biti.