Prijava

KOSTIC LOLOLOLOLOL KULENKO

рећмо неко га нападне овако физички наравно да бих улетео за ђовака, јер је богат и можда би ме после позвао да шмрчемо кокс заједнички на јахти

Ma gde bi Enemi pička kosovarska bi pobegla a ti bi dobijo po pičci i onda bi još on prodo priču novinama kako su ga napali a on je bijo spreman fizički zbog što ne prima gluten u venu i sve ih je sjebo sjednim mavaši gerijem u predelu pleksusa stomačnok...

A za tita bi se potuko

Ako ga napadne Željko Joksimović onda da, ako ga napadne Bačje onda ne, jer Bačjeov burazer na noževe loži se.

deki izvuci lajnu spida i boli te penis imas muda do poda i mozak do nokta

sigurno da bi se potuko kad bi neko komentariso u zagrebu u nekom kafiću o njemu
a kad bi sovo častio bi ga bg pivom jer tako treba novak je pička

нема везе ја сам такав чоек, преподобан, помажем сиротињи

šalim se novaku bi dao da mi šeta kera da mi sutra zatraži!
dao bi mu ajfon da imam i zlatni lančić i pederušu sa pijaca

ja reko napolju umro djovak, baka sa klupe vice: pu, jezik pregrizo.
preplakala je sina ali djovaka ne

tuko bi ga do smrti a i posle

dao bi mu babu da traži da mu prži palačinke uveče i pere usrane gaće

ako nekada umrem voleo bi da to budeh u krugu od 150 kilometara od njegovog groba

Bazi umro tito ne treba se biješ za njega znam ja da u tvom srcu živi tile ali je umro i mi sad pričamo o dtugom najvećem sinu naši naroda i narodnosti o heroju socijalistićeskefederativnerespunljikejugosljavije o djovaku i dal bi se tuko u kafani da neko na primer kaže djovak peder a tito umro odavno al te nisu obavestili a ti ga jos uvek držiš iznad krevet sliku sa milje i misliš živ a on lipso

tito je umro?
nije umro mali bog

jel bi ostavili stefanu da vam traži okrajak kifle ako nekad djovak završi u karton sitiju zbog droge?

stefanu bih dao meso, ja bi jeo leba i vode

kurac ja bi mu i leva i vode dao a na vazduhu živo