Banuj po sopstvenom izboru! Polufinale, finale i prateće takmičenje!

  1. sranje poster xD

  2. E jbg, meni se više isplatilo da sam ispao u nekoj ranijoj fazi, da nastavim takmičenje, ali i ovako je dobro, pasti sa visine uči čoveka skrušenosti i skromnosti.

  3. Znao sam da ćeš da izabreš egzotiku naspram vintage fotke ... :)

  4. +1 za direktora upišite
    rasni je

  5. Ja ne mogu nista pre veceras jbg

  6. murbijeva baba xD

  7. babu kace smrkne
    ne može joj pre svanuti

  8. баззи, смисли оба, па ћу ти привремено одабрати два. јави кад си спреман и имаш два минута да направиш постере.

  9. Bazzi, totalno si me razočarao s tvojim nedemokratskim glasanjem. Tvoj jedan glas postao važniji od glasova nepregledne mase glasača.
    A bio si moj favorit. Do sada.

  10. a ti ajde u Ameriku ako ti je demokratije xD

  11. a ti ajde u Ameriku ako ti je demokratije xD

    E pa videćemo kako ćeš proći u finalu bez podrške iz senke.
    Ti misliš da si stigao do finala zbog kvaliteta svojih radova? Grešiš, ti si bio izabran od strane...
    Dobro, ne možeš baš sve da znaš, ali upropastio si eksperiment tako da...
    Više sreći drugi put.

  12. Znao sam da su se Masoni umešali u takmičenje, i Trilaterala, i Templari ...

  13. I jakuze, rođače, njihovo militantno krilo.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.