Prijava

au kakva izjava pod brojem dva
pa vidim i ovaj da je banovan eru

triperu balijski, skini mi se kurca

www.vukajlija.com/forum/teme/66648-rasni-za-moda?strana=3
JEL ZBOG DRUGE I 3. STTRANE BANOVANA OVA OBADVOJICA?
ZAŠTO NIJE JAVIO BANOVAN
HILJDE SU PITANJA A NIGDE ODGOVORA GDE SU TI KOVAČI NAŠE SREĆE ZAR SU ZASPALI?! DOSTA JE BILO RECESIJE

je li tako djeci daješ uzor? je li ti to kućno vaspitanje?

Ajde smorili ste vas dvojica direktore iskuliraj ga vidiš da te navlači.

uznemirujući postovi, prestanite
MOLIM VAS

ja ću prestati kada ovaj pedofil napusti sajt. čovjek je kancer. svoje umobolne želje neka ostvaruje kući u svoja četiri zida.
NAPUSTI SAJT DRTINO OLINJALA! MATORI DEGENERIČE, NAJOGAVNIJI PREDSTAVNIČE UMNO HENDIKEPIRANIH LJUDI I NEPRIHVAĆENIH SEKSUALNIH MAŠTARIJA. NAPUSTI SAJT!
#zaustavimopedofiliju od sada i na twitteru

ZNAM DA SI OZBILJAN DRUŽE JA SAM NA TVOJOJ STRANI I ISTO TAKO ZNAM DA OVO UGLAVNOM JESTE ONO ŠTO MILSIŠ 100% ALI NE RAZUMEM POTREBU U GENERALNO ČOVEKU DA OMALOVAŽAVA DRUGOG ČOVEKA. TO TI JE KAO DA DODJEŠ U LAZU I OBJAŠNJAVAŠ ljudima kako su retardi i ljutish se jer nemogu svatiti ZAR ONDA TO I TEBE NE ČINI DAUNOM U odredjenom procentu?

Riho smorio si svakoga mogućeg i tata i mama kad ti plješću kući kad pred njima izvodiš gluposti rade to iz zajebancije a ne zato što si zanimljiv. Ajde sad dosta ako nemaš reći ništa povezano sa ovom temom iskuliraj. A ako ti toliko treba pažnja dolazim u BL za par dana pa ti mogu dovesti neku pomoć.

sledeće pitanje koje srbenda postavlja ZAŠTO JE ODNOS PREMA RIHI nepravedan???
dalje, zashto su dauni u mod foteljama zashto? nervira ih riha ne razumem jbt nervira ih virtuelna osoba i plus osećaju da su u nepravu i to ih jako peche pa glumataju razne tripove?

Žalosno je kako ste svi skupa nisko pali...

ne mogu da se načudim, majke mi..vi se bre ljudi mrzite i to je strasno, nikad se u životu niste videli a mrzite se...generalno, svako svakog mrzi i ne podnosi...

ne umem brate ni da objasnim..ono drkam i ja ljude i trpim izdrkavanja al ne osećam baš ništa, vrlo često se i smejem svojim a i tudjim nebulozama...

al sad bre iz svakog posta izbija mržnja..koji vam bre kurac..i stvarno šta ste se okačili na ovog Rasnog, pustite dete da se zabavlja...

da max iskoristi se tema hajmo pokušat
ZAŠTO JE URRAD JOŠ NA SLOBODI, PA ZAR DA PUŠTAMO ovakvi http://vukajlija.com/zabava/posteri/22602#comment_2975912 da tumaraju po gradu? sad ne znam možda ne izlazi iz sobe čovek ali to neugušuje opasnost. to je danas. a šta je sutrta? šta sutra je u stanju da uradi ovaj čovek ljudi ljdui probudite se osvestite se kuda ide ova država sutra kada otvorite oči daliste sigurni da ćete biti na klupi u parku ili možda ipak u raju

Ja ovde mrzim jednog čoveka, a drugog žalim (BLZ) jer mi je slao slike nekih kuhinjskih noževa na fejsbuku kad smo bili banovani kako će da me kolje.
Mrzim deblog jer me realno proganja i nikada za to ne odgovara ali jbg doće maca na vratanca, a pri tome ne mislim na sajt.

rasni koje si godište ozbiljno
možeš u pvt ako ti je lakše

Ovakvo pitanje moze postaviti samo onaj ko je gori od Rasnog. Dok se rasnom da oprostiti jer je maloletan i pretenciozno glup, postavljac pitanja je samo glup.

Rasni simbolizuje sve ono zbog cega se vukajlija pretvorila u fejsbuk jebeni i naterala sve sto je vredelo da pobegne glavom bez obzira. Izmedju ostalog i ovakve teme - otvaranje iste sa nebuloznim i neobjasnjivim porivom, samo da bi se postavilo idiotsko pitanje i porucilo nekome da mu se skine s kurca. Briljantno direktore, cak iako se o tebi radi.

Popušiš mi govno botino