Prijava

Zaboravio si PIPARU BRATA

Al dobro je i ovo, kontam da vecheras preskóchim haks

Nemoj me zajbavati Tibore uludo rasprhujesh energiju za shta smo koji kurac trenirali svih ovih dana.

Chekaj da lamarr chuje na kakva sranja ti uludo troshish energiju

mislim da ce lamarr da apruvuje ovo jer je slicno heksu,dobro je za treniranje bivanja oshtrijeg u heksu

igra je totalni opzit. U heksu shutash loptu ovde jedesh i bezhish od lopte.
Ima ko drogirani da igrate posle ovog.

To ti je kao kad dzonglirash kosharkashku loptu pa ti posle fudbalska lopta mala, ne mozhezh da je pogodish

a i to sto kazes...+ nema timskog rada i svako igra za sebe,nema tih vrednosti sto nas je lamarr uchio

udjite u kinu ili tako nesto...ima manje ljudi, cesce cemo naleteti jedni na druge
EDIT: neigrivo

Jebeni Doge me usra kad sam imao rekord, 376 :/

ok josh samo jednu partiju i prestajem

1400. и изделих се на пола коњ, и онда ми неки идиот поједе половину јебем ли му семенку!
и после клинац, кол'ко год ја да једем ових малих гована - не растем, само ако поједем другог.

и ижједе ме неки на крају, ижјеле га дроге дабогда, дрогош масни.

Ajmo nikovi sa prefiksom "vuka-" da se prepoznamo :)). Evo ja sam vuka-Impre

imo sam nesto tipa 4-5000 i bio 4. 5. na listi (fucktits) i otera me zena da zavrsim nesto sto sam obecao jebem ti papucara da ti jebem, kad sam se vratio nema nista.

BOLI ME GLAVA NE MOGU DA ISPRATIM KUGLU

sranje je što nema golova

ne sećam se kada sam zadnji put imao kontakt sa nečim nubovskijim.
Da sam klinac 5-6 razred reko bi, pogle ove debile šta igraju

Ajmo nikovi sa prefiksom "vuka-" da se prepoznamo :)).

Kako se upravlja sa telefona? Imam skor 12.
Rasni je

TO RASNI KRALJINO ČEKAM TE KO GLADNU GODINU

Управо ме је појео играч: FAT KID

ОВА ИГРИЦА ЈЕ ОВОЛИКО ПОПУЛАРНА ЗАТО ШТО ЈЕ НАЛИК ЖИВОТУ - ИЛИ СИ ЛОВАЦ ИЛИ СИ ПЛЕН. ИЛИ ТИ ЈЕДЕШ ИЛИ ТЕБЕ ПОЈЕДУ. СУРОВА ИГРИЦА, АЛИ ШТА ЋЕШ - НА УЛИЦИ ЈЕ ЏУНГЛА.