Prijava

kako se uopće aktivirala tema? od jednom se pojavilo polje za unos texta ili su modovi raširili se jel kaizen reagovao

imao sam smrtni slučaj u porodici, nažalost, pa me nije bilo tjedan dana ali obećavam vernim agrovcima da ću nadomestiti sve i da će senka od velike kugle preći preko turskih glavica jebaćemo fenerbahče

ee da, danas lš ipak sutra ćemo opikat noob neka postavi ip i kooperiramo u 12:00 po srednjeevropskom vremenu, velika kugla zna se ko je ostali glavu gore sverom u bolja vremena, bićete jači vremenom

OBAVESHTENJE
sutra u 12 okupljanje
sutra u 12
nema povlachenja-nema predaje
*odlozhite druge obaveze, odjebite zhene, brachu i sestre, napunite flashe i stavite naochare kada pochnemo sa sexom, ko se ne bude pridrzhavao mojih pravila i ne bude se potčinjavao stilu igre koji ja gajim biće prosleđen nizhem sudu u haks rezidenciji i oni će imati potpuno vlashnishtvo nad vashim virtuelnim integritetom, banovine neće biti retki sluchajevi,

sve najbolje, vash prosechni

ОЋЕ ИКО ДА АГАРУЈЕ

necu gledam djokaru

Jel se okupio prosechni?

ДАБОГДА КРЕПАЛИ И КЕЛТ И ЂОКАРА, В0ДИ СЕ ОДЛУЧУЈУЋА БОРБА НА СЕРВЕРУ ИЗМЕЂУ БОСНИЈЕ КРОАЦИЈЕ И МЕНЕ

Regeton montenegro

Jel se okupio prosechni?

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

http://www.dodaj.rs/f/3q/6z/ytjignU/asdasddas.jpg

ЈЕБЕНО СУ ОВЕЛИ ОВУ ФОРУ ДА КАДА СИ ВЕЛИКИ И МАСАН ДА СЕ МНОГО БРЖЕ ИСПРАЖЊУЈЕШ ЈЕР НЕЈЕДЕШ ДРУГЕ

to uvek bilo konju

sto ti veca kugla to se brze praznis, ako oces da usporis podeli se.

ЗХНАМ ДАЈЕ БИЛО АЛИ ОВАЈ ГРАФИК У ДОЊЕМ ДЕСНОМ УГЛУ МИ НАБИЈА ПЛЕКСЕ :((((((

ko su prvi u sobi sto igras?

НЕИГРАМ ВИШЕ НУБИНО, БОЉЕ ДА СИ САМНОМ ЖДРАО КУГЛЕ НЕГО ШТО СИ ГЛЕДО ЂОВАКА

АГАР > МОКАР СПИД > ХАКСА > ЂОВАК

Ja igram kao Novak na agaru.
Bijem bitku i pobedjujem tamo gde ja to mogu

Svako treba da radi ono shto zna najbolje

dajte ip da se igra

Agar uz doruchak. Sjajno