Prijava

КАРО ДОБРОДОШАО МЕЂУ АГАРОВЦЕ, ОСЕЋАМ ДА СИ ВИШЕ УЗ НАС НЕГО УЗ ХАКСУ

Tako je. Haksovci su banovani nemam tamo šta da tražim

VUKAJLIJA AGAR STRIC MOD TEAM

hoće neko da opikamo čuku cirka

evo za banovane personalni broj:
064 553 28 48 tu me mozhete kontaktirati u vezi detalja plana igre i sve ostalo shto vas interesuje
morate imati na umu da samo odabrani imaju uvid u njega i da se trebate osećati privilegovano i ponosno shto imate moguchnost da poshaljete sms najvećim od najvećih
a to sam ja
takodje postoji opcija da prichamo preko skypa grupno, saljite imena u smsovima na gorenavedeni broj ako ste zainteresovani

OCE'L KO DA SE AGARUJE?

puši kurac sad se javljas

evo finalnog apdejta za izgled logoa sajta, ocene?
http://i.imgur.com/i6ekXiZ.jpg
ako dobro prodje kacim na temu za poboljšanje sajta da vidimo reakcije koje ce sigurno biti jako pozitivne

sta oces, sad sam seo kuci za komp, neko i radi, nisu svi dzabolebarosi.

jebiga ja sad moram da se latim knjige
mozda onda oko 9ke pa nadalje, ako ti odgovara? ako ti ne odgovara slobodno kaži, ja sam otvoren čovek otvoren za saradnju. kada bi vam odgovaralo da se sutra nadjemo i da li je zelenjak u opticaju. ja cu biti sa zbirkom iz mate u ruci i krstom oko vrata i crnoj majici. kada bi se mogla izvrshii primopredaja-ja vama 100 malih tajni velikih majstora agara u pisanoj formi- vi meni novac. 10 evra jel tako? sve po dogovoru. srdachan pozdrav

naravno, zato sam ja tu da vam pomognem. uz treću ediciju udžbenika besplatno dobijate i jastuke za zadnicu koji crlo lako prijanjaju uz guzice najrazličitijih tipova, obima i mase.

siguran sam da će vaš skil drastično da se razvije i da ćete moći da se hvalite na poslu kako ste pojebali turke. srdachno, vash prosechni

p.s. cena je fixsna a dodatna savetovalishta mozhete potrazhiti u jednoj zgradi u zemunu (edit:gde će vas dochekati nasmejano lice nashih promoterki koje su jako ljubazne sa ljudima pa čak i bugarima i madjarima i haksovcima naravno) u kojoj će se odrzhavati nastava za sve uzraste i gde ćete po promotivnoj ceni od 1400e moći da čujete masu saveta i žive reči koja će svakako da vas ojača na putu ka vrhu agar hijerarhije. takodje, u sklopu predavanja nalaze se i saveti za način reagovanja pri enormnim uspesima, kako zadrzhati velichinu lopte i ostalo

takodje za sve vukajlijaše postoji i mogućnost ulaska u vip grupu na fejsu- cena, prava sitnica-5e nedeljno. takodje puno dojava o mestima okupljanja turaka i ostale korisne informacije. dodatne inf inboxxx!!!

IMA LI NEKOG
VOLJNOG ZA AGAR PARTIJU

Jok. Svi su banovani.
Jedino smo Teebor i Ja ostali na haksu

evo u pvt da se dog, da te ne smraju haksovci diskrecija zagarantovana