Prijava

Koja smo mi sirotinja ovde na jugu jebem ti lebac.

Skoro bio neki diša meni u kontrolu i hoce da jede przena jaja za dorucak.

Odvedem ga u IJA piceriju, kod doma zdravlja ko je iz nisa, tri jaja, pavlaka, slanina, domaća lepinja i espreso lavaca 180din.

Lik je zvao nekog iz bg-a ispred mene da se sprda sa cenama. Xd

Au jebate kako tako malo

Kod djovaka u restoranu dok je jos postojo u ns, dve kajgane i dve kafe 1400 dinara.

thilmo kolka ti je plata?jel izlazis na 5 hiljada mesecno?

130 din jaja i 50 din espreso.

Realno, ako imas iole solidnu platu moz da visiš po kafanama. Zaječarac od 0.5l od 80 do 100din. :)

Labo, izlazim oko 85-90 000 din. Al to je malo kad imas zenu i dete. I kad volis da popijes. Xd

Doci cu da te isamaram sto lazes majmuncino jedna zaboravio si da si mi vec rekao kolika ti je plata

Ja mislim da niko ovde sem tilma nije pričao o svojoj plati... Šta znam, meni je to kompleksaški strašno, neka je i 250k mesečno, opet mi je bedno pričati o tome. Na stranu to što kaže ps, navikli smo na to već xd

bio sam pre neki dan u nišu i blejim na kafi sa društvom i sad neki lik pored nas ostavlja konobaru 5 dinara bakšiša, izlazi iz kafića i ulazi u neki zlatiborac polo minijaturni.

Hahahh al realno je ful,dorucak i kafa 180,onda je baksis 5din srazmeran

Dobro, psetu sam rekao realnu platu od 100k, al nisam hteo ovde da talasam jbg.

Ja vam rekoh da ne lazem nikada, evo cenovnika. Ko je iz Nisa nek svrati jbg.

https://s23.postimg.org/l133ado6h/Screenshot_2017-06-18-17-27-40.png

100 k
Čudno vi u Nišu pišete 45

Evo i za espreso cena od 50 din, rekoh vam da ne lazem nikad.

https://s24.postimg.org/pseelbylh/Screenshot_2017-06-18-17-31-11.png

thilmo jel eura ili dinara?malopre me startuje neka riba kaze izvinite jel moze jedno pitanje, vidim ja odma da je neka seljanka.kazem moze a ona meni:hvala vam sto ste stali.hahahah.i onda mi pokazuje one razglednice kao neka akcija za pomoc deci.a drzala ruke iza ledja potuljara da se ne vide razglednice.

Zastava je ranije pravila juga 45, negde do 2000., u nišu su ga zvali zastava 85-90k, nekad i 100k.

Brate, ja sam samo odgovorio labokvu na pitanje. Uopste ne mislim da dobro zarađujem, na tih mojih 90k zena prima ono porodiljsko od 25k, znaci imamo 115k prihoda mesecno.

Svaki mesec pred platu ostanem bez para. Ali iskreno. I to ovde na jugu gde je sve jeftinije, pokazah vam cene.

Realno za porodicu treba bekih 1500e mesecno minimum, da zivis normalno.

Joj ajde ne jedi govna

hahahhah sa 1500e na jugu možeš živeti kao bog 3 meseca