Prijava

Ja mislim da niko ovde sem tilma nije pričao o svojoj plati...

Granjka.

Ujedno je isti taj granjka rekao da ima platu 45k. Ujedno znam da komercijalisti u bg imaju platu od 40k sto dalje implicira da bi tilmo mogao imati max nekih 35k sa sve bonusom/targetom. Plus ima gorivo kuca-posao sto dolazi do skroz korektne plate za jug srbije.

Da me neko ne shvati pogresno ja bih voleo da svi pa i tilmo imaju milionske plate ali ne volim kad neko jede govna, zato i raspravljam o necijoj plati iako je nekulturno.

Jos bih izneo podatak da je pitao dal ga je majstor odrao za 2k i da bi, kad bi podatak o 90k bio tacan, tilmo mogao da kupi stan u nisu za godinu ipo dana rada a zlatiborac nije bas majkrosoft i komercijalista nije bas isto sto i senior menadzer xd

Na kojoj poziciji u Zlatiborcu imas 90 000 dinara platu? Jesi glavni knjigovodja za jug ili menadzer za taj region ili koji kurac pa na pisljivom jugu gde ko god ima 60 000 je bog otac a ti jedva kraj sa krajem sastavljas.

Tilmo je takodje podstanar kao Stec
Ne raduje me to, samo kažem

Ja ne znam jednu osobu u nišu i južnije od niša koja ima platu veću od 60 soma, a da ne radi u IT-u.

Oko 85k ima inzinjer u telekomu sa dobrim iskustvom I koji je sef jednog sektora manjeg ili kako vec. Na primer.
Hirurg toliko ima zvanicno u Bgu.

Чекајте, па како сте успели да од пишања Зорана Калезића поред контејнера дођете до Тилмове плате? Лолололо

Tilmo je zapravo solidan trol

Ne moze biti trol nije 2005
Sad je to debil

Sta znam naterao je 5 ljudi da mu objasnjava zasto nema 90k platu

Ne objasnjava niko to njemu, njemu je to jasno da jasnije ne moze biti. Zato i oce preko da ide

koja ljubomora vlada u srba xD

Tilmo radi za trojicu, pa prima i 3 plate. Šta reče onda, 1000 km dnevno pređe ili tako nešto.

Hahaha pa da, zato i ima toliku platu. Izvini tilmo sto sam mislio da lazes xd

znam keramicare koji imaju preko 1000 evra mesecno

Naravno kad lako kleknu.

Pa kad je kvadrat kamena 14 evra da se uradi naravno da ima

Ili 40 evra dnevnica kad radi za nekog ili nekome đuture

Kad umre forum, potegnem priču da sam jebao 90 riba i da imam 90k platu.

Obe priče su istinite, ali poenta je da nikad ne omanu u talasanju mase.

Opet ne lažem, može se naći u prethodnim temama. Barem sam desetak puta ovo isto pricao kao iluzija, thinker i most. Xd