Prijava

Čekaj, brt, znači mode nije mrzelo da izbanuje dva tuceta autora i da pobriše štrajk defke, a na naslovu i dalje bleji prokiso sadržaj?
DVA TUCETA

Sad zovem Hakere Han Pijesak.
EDIT: Zauzeto. Sigurno Rasni je pozvao već. Poslaću im mail.

pa samo kratkoročno brišu, od juče, govna stoje od pre tri dana.

Zovite Hakere, hoćemo nove modove

koji je razlog za strajk?koji ustvari i nije strajk...

Juche neki imbecil otvorio temu kao shtrajk shtrajk pa se daunovci preemieelee. Atenshn whorovi.

Kao nikad nije bio shtrajk na sajtu pa daj da napravimo neshto

E P S K O
P
S
K
O

posle su spemovali, moderator podelio 60 banova, granjka ima 45 000 platu...

Box brt ne mozhe to tako LOL za pola rechenice. Mora celo jbg

Poz fejsaro

Evo organizovao neki shtrajk sinoch. Spemovali juche ko nezdravi, onako kolektivno. Kao nekad sechash se...stara dobra vremena. Posle gomila njih koji su samo spemovali a nisu shtrajkovali popushili banove...jbg...smare im podelio...

Inače sve kul, pandan sikće lolo

Šta ima kod tebe?

AUUUU AL TE ISKULIRAO..
Kao...dzabe ti meni sada ovde da smo mi ovce zajedno cuvali

Љ О Љ
О
Љ

ВУКАЈЛИЈА АГАР МОД ТИМ

Pa shta. Fejs je sada moderator. On mozhe da me iskulira, chak shta vishe treba da iskulira kako bi potvrdio status kuloche.
Poslachu mu PVT tada che sigurno odgovoriti a i ako ne odgovori niko neche znati.

Fejse PVT

jel to eko razmodovan?

“Oh fucking jesus god yes..” she gasps. She changes positions, still maintaining control of the feverishly thrusting cock as the pig’s squealing intensifies. She leans forward and with her lips almost touching the pig’s ear, she whispers your name and begins to shudder. She turns her attention again to the pigs swollen member rocking in her hand. She presses it between her hand and her face, the pig thrusting it against her cheeks as she drools.