Prijava

nisam puno cim se secam da si ti dobar autor i volis moje defincje turk

taj koji ti to rekao, taj LAAAŽŽŽEEE!

ne lazu nase neprospavane noci ljubavi

Kad se samo setim ehh
<3

Jeste al jebeš ovu
Ima u tangama slika dupeta njenog na nekoj stolici iz Forma ideale
Desetka joj je guzica

A de znam gde je slika
Po sjećanju pišem

Sto se mene tice nema razlike. Ako lik ume pravilno da ga postavi i da mu izgura sav vazduh i da odrzava dugu erekciju da bi ga zategao i ako mu jos pritom ne skine sav lubrikant prstima dok ga postavlja i naravno ako je za sebe uzeo odgovarajuci (jer svakom kurcu odgovara odredjena vrsta kondoma, ne moze svaki da koristi) prijace i meni i njemu osim ako jos nije alergican na lateks, ali postoje kondomi bez lateksa.
E, sad vecina ne ume dobro da ga postavi (postavi ga dobro samo u onoj meri da moze da pruza zastitu, ali ne i da mu bude udobno, ali i partnerki, uglavnog ga svi stavljaju na brzinu i onda mogu samo da pizde kad spada ili kad zulja). Naravno da je super i bez!!! Super je jer nema sta da ti spada i zulja, ali nije sigurno! ja se bez kondoma mogu jebati samo sa stalnim partnerom i koji je zdrav, a sa ostalima KONDOM MOLIM!!!
Ako, treba ja cu lepo da ga postavim i ima da bude ko bog!!! ja znam da mu jebem kevu, istisnem sav vazduh i da odrzavam erekciju i kul smo i on i ja!!!
Morala sam biti prosta, ali oprostite!!!

Vidi kako ona lepo i otvoreno razmišlja
Stalni partner i ostali
Duša malena

Secam se kao da je juce bilo. Cetvrti oktobar 2009. godine, topla jesen, Manjes park, Barracuda i ja na klupi. Da nam je neko rekao da ce povrsno cetovanje na Vukajliji preci u nesto vise ne bismo poverovali, ni vi ne biste poverovali.
Na danasnji dan, pre godinu dana Barracuda i ja smo postali par.
Zelim sa celom Vukajlijom da podelim svoju radost!
Ova tema je ujedno i poklon Barracudi za godinu dana.
________________________________________________________________

Sreco,
Nisam imala para da ti kupim poklon, pa sam resila da napravim ovu temu. Hteo si nesto od srca i evo ja ti sve ovo pisem od srca.
Najlepsih godinu dana u svom zivotu provela sam s tobom. Ako sam se ikad smejala iz duse to je bilo sa tobom. Nema toplijeg zagrljaja od tvog i nema toplijih ociju od tvojih. Jedino s tobom sam to sto jesam bez straha da cu biti odbacena. Ti si jedini koji me voli onakvu kakva jesam sa svojim vrlinama i manama.
Volim te.

Radmila

___________________________________________________________________

Ima nesto sto ti nikada nisam rekla.
Dugo sam pravila plej-listu pesama koju slusam dok mislim na tebe. Ta lista raste neprekidno iz dana u dan.
To je plej-lista moga srca.
Zelim da je odslusas. Slusaj reci jer sam pesme birala prvenstveno zbog reci. Ispod svakog spota su ti reci pesme.

Nmg da verujem da je posle ovakvih izjava ljubavi barakudi drkala dazhajku ispod stola na slavi... zene su kurve