Prijava

D I K T A T U R A
I
K
T
A
T
U
R
A

Koliko se secam a secam se javno sam te naguzio u debati da ne kazem izbornom duelu dzaba pokusavas sada sa ovakvim spinovima javnosti i osnivanjem vlade u senci

Nije tachno, hteo si da me naguzish i pokushavao si nekoliko puta ali sam se izmakao jer ne volim u bulju kao ti.

Tako da si ispao kafanijashnoob

Pa sam si napisao da priznajes poraz i da ces probati ponovo kada dodju tibor i dzankee

Eto ljudi kako ovi iz ds-a lazu pa vi glasajte za njih

Neka bude kako si ti rekao. Nemam vremena da rasipam silnu energiju na nebitne stvari.
Koncentrishem se na modovanje isljuchivo. Kada postanem mod deliću admine

PREDLAZHEM DA DAMO I PSETU MESTO PA DA IMAMO I PODRSHKU KAFANIJASHA IAKO NAM NJIHOVA PODRSHKA NIJE NEOPHODNA

Eto dragi gledaoci i glasaci kakav beskicmenjak hoce da vas vodi u progres...da li mislite da ovakav slabic moze da se odupre pritiscima zapada i rusije i iluminatima?

Kafana mod tim jebe jako i silno

Dusxane ja sam kao dacic: ne znam ko ce pobediti na izborima ali znam ko ce biti premijer hehe

NIJE PROBLEM DA SE PSETU DA MESTO, ALI JE PROBLEM ŠTO MI MESTA DAJEMO SAMO NAJBOLJIMA A PSETO JE KAFANIJASHNOOB, ISTI RANK KAO I STRICBEGINNER TAKO DA OTPADA.

VIDISH DA JAKO NEZAJAZHLJIVO VISI NA NASHOJ TEMI ZATO SHTO GA NE JEBU NA CHATU

A druga stvar, pseto je zavrshio privatan faks, takorechi ima kupljenu diplomu, shto u nashem sluchaju ne prolazi. Jbg, rasnina vech sada zna i shta che upiasti i shta che biti. Mlada nada.

Fax? Brat ima oko 4 fakulteta

Ja sam vladar iz senke i ne treba mi od vas nista dosao sam samo da vas razbucam ko seselj hag

Sutra uveche mi istiche jedan trajni ban na jednom nalogu pa resetamo odatle. Tj veceras istice.

Shto bi rekao sheshelj nisi ti vladar is senke, nego vladar iz debelog hlada

Radikalski LOL
http://www.intermagazin.rs/wp-content/uploads/2014/11/4c11892164feac57e80bc1119d4eb4af.jpg

Podrshka brate!
Caro vodi nas

Diktator mod tim ima najače kadrove
http://i.imgur.com/fs1MSg2.png
DIKTATOR MOD TIM IGNORIŠE ČINJENICU DA SAMO IDIOTI REŠAVAJU TESTOVE INTELIGENCIJE U KURIRU

JEL IMA INFORMER IQ TEST?

Večeras u 00:07 ističe trajni na jednom nalogu. Biće zanimljivo kada se ta legenda vrati.