Prijava

Uprati me sa toga da učvrstimo mod teem odnose

Pa posle sa tog kad ga odbanuju

Ja nechu da modujem ako cesh ti biti mod. Mogu samo odabrani.

Ponoani nosilac dve fakultetske diplome(uskoro i trece), albanske spomenice(hehe), diplome bozidar adzije za engleski i zahvalnice za dobrovoljne davaoce krvi

#kompletnalicnost

Rasni ja sam jednom odbio modovanje. Ovaj put neću pa možeš biti trajnovan znaš. Budi pametan

Rasneeno ne odrichi se mod funkcije jedino tako imamo shanse da banujemo kafanijashe i oduzmemo im admine.

pseto mozhda mozhesh biti shkolovan ali ne mozhesh biti shkolovan

Sad ja trebam da ti se uvlacim u guzicu zato sto je moguce da budes mod 2019.?
Ja svakom kazem ono sto mislim a o tebi mislim da si nekada ok, a nekada prsotina.

Rasneeno nisi nishta novo rekao. To Box i sam zna

Ti si uvek prsotina

----------------------------------------------------------------------------------------^ u pravu jeste

RASNI POSTAJE MOD KAD MU ISTEKNE BAN
ZAPAMTITE OVAJ POST PIČKE

Jebote jos me drzi skechovanje od sinoc

Prvo je bio samo stric, pa onda je dodat haks, pa je sada dodat diktator. Na kraju che biti vukajlija stric haks agar kafana cekaonica komentatori vos diktator mod tim. Ovo se sve vise pretvara u program rehabilitacije debila u kul likove.
Izlazim iz ovoga.

rasni potpaljuje lololo

To shto si napisao neche biti nikada. Ovo je nasha konachna lista

TO RASNI
UJEDNINJENJE PROTIV MOD TIRANIJE VOS-VUJAKLIJAŠKA OPOZICIJA SRBIJE
KO ĆE DA NAM BUDE ĐINĐIĆ

Ovo se sve vise pretvara u program rehabilitacije debila u kul likove.
Izlazim iz ovoga.

ovo sam ja pomislio cim je tibor prihvatio da ubaci tebe i caru hahahaha

Ok sveti rat protiv kafanijasha je pocheo. Unishtichemo ih kao shto smo unishtili i sajt sa onim shtrajkom

Odabranih je malo, budala je puno.Mi trebamo da se izdvojimo iz budala, a ne da budale dovodimo sebi da bi dobili popularnost. I naravno treba nam jedan kandidat.

Treba nam novi Obilić.