Prijava

i ovi prethodni moji postovi-izmisljeni su
kara istrolovan je on radi to
Agar Do Smrti

SRBENDO, NIJE POENTA U RAZLIKAMA IZMEDJU HAKSA I AGRARA

Da si neki troldzhija infiltrirao bi se u redove StricHaks teama. Ovako si josh jednom ispao brzopleti

P A V I J A N
A
V
I
J
A
N

pa nisam zwlwo tako daleko
a i ne mogu orotiv autisticnih haksovaca i njivhovih snova

Nisi znao tako daleko. U tome je poenta.

Low rank noob detected

edit: confirmed

haks je dosta duze na ovom sajtu i mora mu se odati postovanje. sad, cinjenica je da je igracki i strategijski dosta losiji od agrara, ali opet daleko bolji od bilo cega ovde.

drzim se ja agara, onaj fudbal deluje sranje

CARO DA LI SE SLAŽESH SA MOJIM PREDLOGOM DA ODBANUJEMO SESA KAD POSTANEMO MODOVI
BANOVANJE PROSECHNOG I OSTALIH NUBOVA SE PODRAZUMEVA

ja kao troldzija mogu sam da odresjujem hocu li do granice ili preko koliko duboko da idem a ovaj put mi je proradio ocinski instinkt nisam mogao prevagnuti ga, osetio sam osecao kao kada sam prvi put digao ruku na svog sina, jeza me je prozela

Dushane cara te izbacio. Sada si samo prijatelj.

da si chovek sada bi rekao da ti je zhao shto nisi ishao dalje, jer poshto si mongoloidan nisi uvideo prilku da se infiltrirash u StricHaks redove i udjesh u svet

M I S T E R I J A

wowbg to su iskljuchivo STRIC titule.
Dushan potpada pod HaksStric.

Sobare !@@! utanachichemo detalje kada budemo modovi ali u nachelu da.

agar jako gazi to je chinjenica. Ali sve shto je brzo to je i

K U S O
U
S
O

trenutno je agrar > haks > vukajlije, ali na duze je haks > agar > vukajlije.

poenta je da je vukajlija kako god sranje i da se ceo mod tim zajedno za gazdom treba

N A J U R I T I
A
J
U
R
I
T
I

i poceti ispocetka.

ne kajem se ni zbog chega
to je razlika izmedju vas i nas mi smo daleko samouvereniji u svojim delovanjima i nemamo razloga da zalimo za bilo cim jer u sustini i nepravimo greske, jedina greska je ta sto vas se nismo otarasili jos ranije
kladim se da je sledeci post:prosechni stavio "vas" ispred nas jasno je da ne moze protiv pidsvesti-jadno low level idiot

Prosechni je brzo i

K U S O
U
S
O

mongolidan
ok kara je malo isfrustriran
1.0 for agar mod team

poenta je da je vukajlija kako god sranje i da se ceo mod tim zajedno za gazdom treba

N A J U R I T I
A
J
U
R
I
T
I

i poceti ispocetka.

Ovo spada pod Stric 7 pishanje po gazdi i Stric 3 nubovi che se jebati